Planer NIEDATOWANY bogaty na morskim Kalendarz Przytulności

119,00 zł

Na Dzień Mamy 10 zł dla zakupów od 149 zł | Tylko niedzieli do północy

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Planer NIEDATOWANY bogaty na morskim

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

C

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

Prosty i funkcjonalny planer niedatowany z rozkładem tygodniowym i dużą ilością wykropkowanego miejsca, które możesz przeznaczyć na co tylko chcesz. W środku inspirujące teksty od mam dla mam, praktyczna kieszonka, naklejki i odstresowująca kolorowanka. Zapakujemy go starannie, tak aby mógł dotrzeć prosto na prezent dla Ciebie lub kogoś bliskiemu Twojemu sercu.

•opis szczegółowy•
Nasz planer to wersja kalendarza z rozkładem tygodniowym mieszczącym się na jednej stronie, w którym daty wpisujemy samodzielnie. Plan tygodniowy zajmuje największą ilość miejsca i rozpisany jest na 60 tygodni. Dużo wykropkowanego miejsca przy każdym tygodniu, a także na początku i końcu rozkładówek daje Ci wiele możliwości wykorzystania go. Sama możesz zdecydować kiedy go zaczniesz i w jaki sposób będziesz prowadzić. Co 6 tygodni zamieściłyśmy nasze osobiste teksty, w których dzielimy się swoim doświadczeniem odkrywania rozwoju przez macierzyństwo. Trzy spojrzenia, trzech różnych mam. To bardzo ważny element naszego produktu, który czyni go przez to wyjątkowym.

•informacje o produkcie•
liczba stron: 208
wymiary: 150x200mm
waga: 365g
grubość: 20mm

Okładka twarda pokryta gładką, odporną na zarysowania folią ze złotym tłoczeniem. Wysokiej jakości papier o ciepłym odcieniu złamanej bieli i gramaturze 90g. Wnętrza zszyte nićmi. Z tyłu praktyczna kieszonka.

Zapytaj o produkt

25 Przedmioty

Podobne produkty
Książki i plannery Polecane
  Akcesoria Polecane
   Mama Polecane
    Ostatnio przeglądane
    O marce
    baner
    logo
    Kalendarz Przytulności
    Życie współczesnej mamy nie jest proste. Jesteśmy świadome i to sprawia, że wiele rzeczy staje się dla nas bardzo ważne. Dużo musimy zmieścić w swoim grafiku. Ale doby przecież nie da się rozciągnąć. Jak więc żyć, aby nie czekać tylko do weekendu? Jak żyć swoje życie i się nim cieszyć? Nie martwić się, że przelatuje nam ono pomiędzy palcami, ale wykorzystywać czas, który mamy na życie TERAZ? Ułatwieniem na drodze szczęśliwego życia miało być stworzenie funkcjonalnego planera dla mam. Takiego, którego same potrzebowałyśmy. Jakościowego. Prostego. Pięknego. Niedatowanego. Z dużą ilością wykropkowanego miejsca na własne notatki. Chciałyśmy mieć go zawsze przy sobie. Pisanie porządkuje bowiem myśli. Pozwala widzieć więcej i z innej perspektywy, pomaga określać cele i priorytety. Uwalnia głowę, od nadmiaru rzeczy, o których musiałam dotąd pamiętać. Okazuje się wtedy, że nie wszystko jest najważniejsze i nie wszystko realnie jestem w stanie zrealizować. Inspirujące teksty w środku mają zatrzymywać. Skłaniać do refleksji. Pokazywać różną drogę rozwoju poprzez macierzyństwo. Mają przytulać. Stąd Kalendarz Przytulności. Prowadzę w nim dziennik wdzięczności, pamiętnik czułych drobnostek. A codziennie witające mnie pytanie „co czuje”? ma mi przypominać jak ważne jest czucie życia. Czucie siebie w tym pędzącym świecie. Po to by przeżywać życie pełniej, a szarą codzienność dostrzegać w zachwycie. Zatrzymuje się i piszę. W biegu wiele może mnie ominąć.
    W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji