Bajki, które uczą "Jak mądrze kochać"

Bajki, które uczą "Jak mądrze kochać" IzabelaPinnell

35,00 zł

Na Dzień Mamy 10 zł dla zakupów od 149 zł | Tylko niedzieli do północy

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Bajki, które uczą "Jak mądrze kochać"

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

9 7 8 8 3 9 6 7 6 2 0 0 9

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

„Jak mądrze kochać? – bajki, które uczą” to zbiór opowieści ze świata zwierząt, które pokazują zarówno, dzieciom, jak i dorosłym, co jest najważniejsze w relacjach. Zobacz, jak tygrysy, jeże, rybki albo kaczuszki radzą sobie z trudnościami codziennego życia. Przenieś się do świata wypełnionego miłością, wzajemnym wsparciem i prawdziwym szczęściem. Czytajcie wspólnie te niezwykłe historie, wzmacniając Waszą relację. Bogato zdobione strony książeczki pozwolą Twojemu dziecku zagłębić się w lekturę i dadzą mu mnóstwo radości. To jednak nie wszystko. Wspólnie z moim synem Mateuszem stworzyliśmy bajeczki o zwierzęcych rodzinach tak, żeby ich czytanie nie tylko umilało czas spędzany razem, ale też wzbogacało wnętrze dziecka. Na końcu każdej z historii umieściliśmy pozytywne afirmacja, które powtarzane codziennie budują zdrowe przekonania na temat siebie samego, rodziny, miłości i relacji międzyludzkich. To właśnie zdrowe, pozytywne przekonania stanowią dla każdego człowieka podstawę szczęśliwego życia. Dzięki nim jesteśmy w stanie uporać się z każda trudnością, jaka tylko pojawi się na naszej drodze.
Pozytywne przekonania trzeba jednak budować już od najmłodszych lat. Tylko wtedy będą stanowiły podstawę zdrowia psychicznego w dorosłości. Wszystkie interakcje między rodzicami i dzieckiem są ważnym źródłem budowanego przez dziecko wyobrażenia o świecie. Książeczka „Jak mądrze kochać? – bajki, które uczą” powstała po to, żeby przy okazji wieczornego czytania do snu przekazywać dziecku to, co najważniejsze: zapewnienie, że jest kochane, bezpieczne, że rodzina to dla niego niewyczerpane źródło wsparcia.

Format: B5 Oprawa: Miękka, szyto-klejona Ilustracje: Ręcznie malowane

Zapytaj o produkt

800 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Książki Polecane
   Zabawki edukacyjne i rozwojowe Polecane
    Zabawa Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     IzabelaPinnell
     Nazywam się Izabela Pinnell i jestem coachem relacji rodzinnych. Jako jedyna w Polsce pracuję metodą świadomego rodzicielstwa dr. Shefali, którą popiera i stosuje Oprah Winfrey. Jestem również pierwszym w Polsce certyfikowanym coachem metody Ignition! Moją wielką pasją i codzienną misją jest pomaganie rodzinom w budowaniu zdrowych więzi i pogłębianiu ich. Sama jestem mamą trzech synów i doskonale wiem, przez co przechodzą rodzice. Pomogę Ci: Stworzyć z dzieckiem silną, głęboką relację opartą na zaufaniu. Nauczyć się świadomego rodzicielstwa i wychowania w duchu bliskości, a nie nakazów i zakazów. Uleczyć traumy z przeszłości, które nie pozwalają Ci w pełni cieszyć się rodzicielstwem. Pomogę również Twojemu dziecku: Otworzyć się na zdrową komunikację z rodzicem. Odkryć prawdziwe potrzeby, które dotąd nie dochodziły do głosu. Wydobyć drzemiący w nim potencjał i wybrać odpowiednią ścieżkę rozwoju.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji