Zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku

Kategorie

Filtry

Producent

Pokaż wszystkie Pokaż mniej
na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 830 elementów

Zabawki edukacyjne - nauka poprzez zabawę

Świat dziecka powinien być wypełniony miłością, czułością, ale także dobrą zabawą, która nie tylko relaksuje dziecko, ale i uczy nowych umiejętności. To właśnie poprzez zabawę maluszek poznaje otoczenie, nabywa nowe umiejętności, rozwija się motoryczne i intelektualnie już od pierwszych dni życia. W odpowiedzi na specyficzne potrzeby najmłodszych, stworzyliśmy bogatą ofertę zabawek edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Nasze zabawki edukacyjne zapewnią maluchom zarówno rozwijającą, jak i bezpieczną rozrywkę, ponieważ w trosce o ich bezpieczeństwo, zabawki zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Możemy być pewni, że dzięki starannie dobranym produktom będziemy stymulować rozwój kreatywności i wyobraźni już od pierwszych chwil życia dziecka. Dlatego, mając na uwadze dobro naszych pociech, zaproponujmy w tej kategorii najciekawsze zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku - zarówno dla dziewczynek, jak i chłopców.

Zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka

Zabawki edukacyjne są dobrą propozycją dla dzieci już w pierwszym roku ich życia. Podstawowe zabawki edukacyjne dla rocznego dziecka to przede wszystkim proste książeczki edukacyjne, maty edukacyjne, układanki, sortery… Pierwsze zabawki edukacyjne Twojego dziecka powinny bazować na bardzo prostych zależnościach i funkcjonalnościach, pozwalając maluchowi poznawać kształty i kolory. Roczne dziecko zaciekawią wszelkie przedmioty, które będzie mógł trzymać w rączkach, przekładać, umieszczać na planszach, sprawdzać ich działanie itd. To odpowiedni moment, by pokazać dziecku pierwsze tablice manipulacyjne, które z pewnością go zainteresują.

Zabawki edukacyjne dla 2 latka

Dwuletnie dziecko nie ma już większych kłopotów ze wzrokowym rozpoznawaniem kształtów i kolorów, dlatego zabawki edukacyjne skierowane do dzieci w tym wieku spokojnie mogą bazować na tych cechach. Zabawki edukacyjne dla 2 latka to klocki, układanki, sortery, proste puzzle i wiele innych tego typu propozycji. Dwulatek z dużym zaangażowaniem będzie odkrywał funkcjonalności trudniejszych tablic manipulacyjnych, dlatego śmiało możesz wybrać taką dla niego. W Mamaville znajdziesz zabawki edukacyjne odpowiednie dla dziecka w tym wieku.

Zabawki edukacyjne dla 3 latka

Trzylatek coraz odważniej i chętniej będzie samodzielnie odkrywał różne zależności i funkcjonalności zabawek, odkrywając ciąg przyczynowo-skutkowy, wykorzystując swoją zdolność logicznego myślenia i spostrzegawczość. Zabawki edukacyjne dla 3 latka mogą uczyć go już pierwszych cyferek i literek, zaznajamiając z ich kształtem. Maluch w tym wieku chętnie wykonuje samodzielnie różne czynności i rozwija tym samym swoje zdolności manualne, dlatego maluchom spodobają się wszelkie układanki, przeplatanki i klocki.

Zabawki edukacyjne dla 4 latka

W Mamaville znajdziesz idealne zabawki edukacyjne dla 4 latka, które pozytywnie wpłyną na jego rozwój intelektualny. W tym momencie życia dziecka możesz wprowadzać zabawki, które rozwiną jego umiejętność wyraźnej mowy, pozwolą na pierwsze próby czytania i liczenia. Maluch spokojnie poradzi sobie z nieco trudniejszymi układankami i puzzlami, a także będzie miał jeszcze większą frajdę z budowania różnych konstrukcji z klocków.

Ciekawe zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku

Poza edukacyjnym charakterem zabawek, wszystkie przedmioty, jakimi otaczamy nasze maluchy powinny być po prostu atrakcyjne dla nich. Niezwykle istotna jest miła dla oka kolorystyka, bogactwo kształtów i wzorów, czyli wszystko to, co przykuwa uwagę maluszka. W naszym asortymencie odnajdziesz ręcznie wykonane kreatywne zabawki, w tym także drewniane zabawki edukacyjne, dzięki którym nasze maluchy będą się bawiły ucząc i uczyły bawiąc. Zabawki kreatywne to zabawki edukacyjne, które mają na celu zaspokoić ciekawość otaczającego świata, pobudzać zmysły, stymulować do działania, rozwijać kreatywność i wyobraźnię. Poza ofertą dla maluszków, posiadamy w swojej ofercie produkty dla starszych dzieci, które dzięki naszym produktom nauczą się koncentracji, logicznego myślenia, a także rozwiną zdolności manualne.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji