Książka "Twoje dzieciństwo" Niezwykłe chwile

129,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Książka "Twoje dzieciństwo"

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

001

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Tak wiele jest pięknych wspomnień i chwil do zapamiętania! W książce znajdziesz miejsce na wklejenie zdjęć i opisywanie historii. Począwszy od opisania historii Waszej miłości, aż do pierwszego dnia dziecka w szkole. Książka pomoże śledzić wszystkie ważne wydarzenia w życiu dziecka. Zanotuj pierwsze słowa, ulubione zajęcia i potrawy, a nawet pierwsze małe „złości” dziecka. Książka będzie doskonałym pomysłem na prezent dla dziecka np.: z okazji chrztu lub urodzin. Album może być też prezentem dla młodej mamy z okazji baby shower.

Książka „Twoje dzieciństwo” to:

 • Twarda oprawa szyta nićmi
 • Format książki: 170 x 240 mm
 • Wnętrze: 132 strony, kremowego papieru o gramaturze 130g
 • Czerwona atłasowa tasiemka, do zaznaczenia miejsca, w którym obecnie jesteś

Zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce.

• Twarda oprawa szyta nićmi • Format: 170 x 240 mm • 132 strony • Czerwona atłasowa tasiemka

Zapytaj o produkt

30 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Książki Polecane
   Zabawki edukacyjne i rozwojowe Polecane
    Zabawa Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Niezwykłe chwile
     Zapisując swoje wspomnienia kilka lat temu, zrodził się w mojej głowie pomysł aby nadać im ładną formę i oprawę. Odłożyłam temat na później, aż do momentu, gdy dowiedziałam się, że do naszej rodziny dołączy mały człowiek. Podczas oczekiwania na naszą córeczkę, zajęłam się przygotowaniami do stworzenia projektu książki wypełnionej wspomnieniami. To dla mnie ważny projekt, dedykuję go mojej córce – Poli. Dzięki niej spełniło się jedno z moich marzeń, ukończyłam to co zaczęłam sporo czasu temu. Ta mała istota wywróciła nasze życie do góry nogami, dała mi jeszcze więcej sił niż miałam wcześniej, nauczyła kochać mocniej i wierzyć w siebie oraz swoje pomysły.W książce znajdziesz miejsce na wklejenie zdjęć i opisywanie historii. Począwszy od opisania historii Twojego dzieciństwa, znajdzie się też miejsce na kilka słów o Twoich rodzicach, dziadkach i innych bliskich osobach. Książki zostały zaplanowane tak aby uzupełnianie kolejnych stron było przyjemnością. Uzupełnianie książki będzie dobrym tematem do rozmów ze swoimi bliskimi. Wypełniona wspomnieniami książka może być niezwykłym prezentem dla bliskiej nam osoby.Książki mają twarde oprawy, wykonane są w formacie: 170 x 240 mm. Wnętrze każdej z nich to 120 lub 130 stron z papieru o gramaturze 130 g. Całości dopełnia atłasowa tasiemka, dzięki której swobodnie zaznaczysz etap którym aktualnie się zajmujesz.Książki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji