Zwroty i wymiana

ZWROT

Zwrotu oraz wymiany można dokonać w ciągu 14 dni kalendarzowych od odebrania zamówienia

Jeśli chcesz zgłosić zwrot, wymianę lub reklamacje, prosimy o wypełnienie Formularza kontaktu

W ciągu 3 dni roboczych, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków. 

W przypadku zwrotu lub wymiany klient ponosi koszt wysyłki zwracanego produktu. Produkt należy zwrócić na adres podany w odpowiedzi na formularz zgłoszenia. 

Zwrot zostanie uznany na postawie wypełnionego formularza zamówienia.

W momencie, gdy sprzedawca otrzyma zwrócony produkt lub klient wyśle potwierdzenie nadania paczki nastąpi zwrot pieniędzy.

Zwrot pieniędzy za produkty oraz wysyłkę nastąpi przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użyłeś dokonując zakupu lub na podany rachunek bankowy, chyba, że zgodzisz się na inny. Zwrot środków nastąpi do 14 dni od daty wysłania przesyłki. 

WYMIANA

Wymiany można dokonać tylko w ramach wariantu tego samego produktu na inny rozmiar i kolor w tej samej cenie. W takim przypadku prosimy o kontakt poprzez wypełnienie Formulurza kontaktu.

W ciągu 3 dni roboczych, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków.

Produkt można wymienić wysyłając go z powrotem do nadawcy poprzez zamówionego przez nas kuriera.

W przypadku wymiany produktu na inny produkt w innej cenie, zostanie uruchomiona procedura zwrotu i konieczne będzie zrobienie nowego zamówienia.

Zwracane i wymieniane produkty nie mogą nosić śladów używania i powinny mieć wszystkie załączone metki i etykiety, do produktu należy dołączyć dokument umożliwiający zweryfikowanie dokonania zakupu (lub jego kopię).

REKLAMACJA

Jeżeli stwierdzisz wady w otrzymanym zamówieniu możesz zgłosić reklamację poprzez wypełnienie formularza Formularza kontaktu

W ciągu 3 dni roboczych, skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia dalszych kroków.

 

 

 


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji