Koszula do porodu - zapewnij sobie komfort w tym wyjątkowym dniu

Kategorie

Filtry

Pokazuje 1 - 33 z 33 elementów

Koszula do porodu - zapewnij sobie komfort w wyjątkowej dla Was chwili

Poród to jedno z najważniejszych przeżyć w życiu każdej kobiety - z jednej strony to niesamowicie piękne chwile, a jednocześnie bardzo trudne i wymagające. Bardzo ważnym jest, aby w czasie tego najbardziej naturalnego doświadczenia, jakim jest chwila wydania na świat potomstwa, zapewnić sobie maksimum komfortu. Jak sprawić, by w tym dniu mieć więcej wygody, poczucia bezpieczeństwa, spokoju ducha, niż lęku, dyskomfortu i zakłopotania? Co zrobić, by skupić się przede wszystkim na sobie i rodzącym się dziecku, niż na stresie, zawstydzeniu i obawach? Jednym ze sposobów jest zadbanie o odpowiedni strój do rodzenia. Okazuje się bowiem, że to, co przyszła mama ma na sobie w czasie porodu, ma ogromne znaczenie na jej samopoczucie. Odradzamy więc rodzenie w byle czym, starej koszuli nocnej czy innych, najczęściej przypadkowo wybieranych strojach. Alternatywą są koszule do porodu, czyli stroje zaprojektowane z myślą o potrzebach mamy w tym szczególnym momencie. 

Zaskakującym jest fakt, że specjalna koszula do porodu dopiero od niedawna stała się popularna. Każda z nas wie, że pierwsze spotkanie z maluszkiem jest niesamowitym i pięknym przeżyciem, dlatego warto się do niego odpowiednio przygotować. Znamy też to uczucie, gdy ubieramy nielubiane i niezbyt estetyczne ciuchy (np. do sprzątania czy innych czynności tego typu) - bardzo często pogarszają one nasze samopoczucie, zmniejszają poczucie własnej wartości i pewności siebie. Dlaczego więc miałybyśmy rodzić w nieładnym, znoszonym, krępującym nas stroju? Wszystkie jesteśmy warte tego, by celebrować swoją siłę, kobiecość i piękno - nawet, a właściwie zwłaszcza w tak niezwykłych chwilach.

Koszula porodowa - funkcjonalny i dobrze przemyślany projekt

Koszula do porodu lub inaczej sukienka do porodu to specjalny strój, którego krój zapewni kobiecie komfort i swobodę na każdym etapie rodzenia dziecka. Koszula do porodu rozpinana pozytywnie wpłynie na jej samopoczucie, a w szczególności poczucie godności i intymności. Koszula porodowa najczęściej zaprojektowana jest w taki sposób, by umożliwić i ułatwić wszelkie szpitalne czynności, takie jak: wykonywanie badań USG i KTG, masaż lędźwi w czasie porodu, podanie znieczulenia zewnątrzoponowego oraz zdjęcie sukienki po porodzie. Kobieta powinna czuć się pięknie w każdej sytuacji, a sukienka do porodu zadba o to, by mogła rodzić swobodnie. Większość propozycji od polskich projektantów, które znajdziesz w tej kategorii, to projekty bardzo stylowe, eleganckie i funkcjonalne. Z pewnością dodadzą Ci pewności siebie i pomogą skoncentrować na tym, co najważniejsze. Zakładając piękną sukienkę do porodu, możesz w ten sposób celebrować ten niezwykły moment. Dzięki niej każda mama będzie milej wspominała swój poród.

Sukienka do porodu, którą wykorzystasz, gdy maluszek będzie już na świecie

Koszula porodowa nie musi być tylko na chwilę. Wiele koszul porodowych posiada takie cechy, które sprawiają, że świetnie sprawdzą się one także w czasie połogu oraz pielęgnacji noworodka. Często pojawiające się w tych projektach rozpięcie na biuście daje możliwość kangurowania maluszka od razu po porodzie oraz w domu. Ułatwi Ci ono także karmienie piersią, a odsłonięcie dekoltu będzie bardzo łatwe. Zwykle koszule do porodu są na tyle długie, że później będziesz mogła bez skrępowania schylać się podczas opieki nad dzieckiem, bez obaw o odsłonięcie ciała. Luźne, swobodne kroje ukryją brzuszek powracający do swojej formy. Niektóre sukienki do karmienia posiadają także kieszenie, w których znajdzie się miejsce na niezbędne akcesoria, takie jak butelka, smoczek, pieluszka, chusteczki czy inne drobiazgi. Uniwersalny fason oraz rozmiar koszuli sprawią, że będzie dobrze wyglądała na każdej figurze. 

Koszula do porodu i kangurowania to znakomity pomysł na prezent dla przyszłej mamy z okazji zbliżającego się terminu czy na Baby Shower. Każda kobieta, która przygotowuje się do tego wspaniałego dnia, z pewnością doceni tak piękny upominek. Na pewno odczuje wielkie wsparcie i trzymane za nią kciuki, gdy już ubierze ją w dniu porodu.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji