NADCHODZĄCE TARGI

targi mamaville ptak

Strefa Kids by Mamaville

Mamaville zaprasza do Strefy Kids by Mamaville na największe w Polsce targi upominkowe Warsaw Gift & Deco Show, które odbędą się 24-26.05.2019 r w Ptak Warsaw EXPO. 

Warsaw Gift & Deco Show

Data: 24-26 maja 2019

Miejsce: Ptak EXPO

Więcej szczegółów »

targi mamaville toys show warszawa ptak expo

Toys Show & Kids Fun Zone

Ptak Warsaw Expo i Mamaville zapraszają najmłodszych, wraz z rodzicami, na wyjątkowy festiwal zabawy podczas kultowego Warsaw Comic Con. Comic Con to eksplozja fantazji i fun'u w najlepszym wydaniu, a w tym roku festiwal wzbogacony będzie o mocno urozmaiconą strefę zabawy dla dzieci, połączoną z targami zabawek TOYS SHOW.

Warsaw Comic Con

Data: 31 maja - 2 czerwca 2019

Miejsce: Ptak EXPO

Więcej szczegółów »

targi mamaville poznań 2019

Mamaville ShopUP Poznań vol.3

Niezmiernie miło nam zaprosić Was ponownie do niezwykłego świata Mamaville tym razem w wyjątkowe święto Dzień Dziecka w Poznaniu.

Mamaville ShopUP to specjalny koncept stworzony dla kobiet w ciąży, mam, rodzin z dziećmi i wszystkich zainteresowanych tematyką rodzicielstwa.

1 czerwca 2019
Miejsce: Stary Browar
Godziny: 9:00 - 21:00

Więcej szczegółów »


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji