Silikonowy odciągacz pokarmu/ kolektor/ magiczna buteleczka MAMI

40,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Silikonowy odciągacz pokarmu/ kolektor/ magiczna buteleczka

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

1

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Silikonowy odciągacz pokarmu nazywany również kolektorem pokarmu, lub magiczną buteleczką dzięki swojej konstrukcji jest niezwykle praktyczny, wytrzymały i prosty w obsłudze. Wykonany jest w 100 % z silikonu spożywczego, który nie zawiera szkodliwych substancji takich jak BPA, PWC oraz ftalanów. Kolektor jest jednoczęściowy, co sprawia, że bardzo łatwo jest go wyczyścić. Można go sterylizować wrzątkiem. Może być stosowany przez mamy karmiące piersią do wspomagania laktacji, do odciągania nadmiaru mleka np. podczas nawału lub do gromadzenia zapasów mleka, które mogą być użyte w przyszłości.

Buteleczka przysysa się do piersi po delikatnym naciśnięciu jej dolnej części. Pod wpływem wytworzonej próżni, sama utrzymuje się na ciele bez konieczności podtrzymywania. Podczas karmienia piersią maluszka, próżnia, która utrzymuje buteleczkę przyssaną do drugiej piersi, powoduje wypływ mleka do kolektora. Podczas jednej sesji można zebrać w ten sposób nawet 90 ml mleka! Jest to bardzo wygodna forma gromadzenia zapasów bez tracenia cennego czasu na odciąganie standardowym laktatorem. Jest zatem świetnym rozwiązaniem dla mam wracających do pracy, które chcą, aby maluch dostawał mleko mamy. Jest bezgłośny, więc zapasy mleka można robić nawet podczas nocnych karmień.

Użycie kolektora jako ręcznego odciągacza, wymaga kilkukrotnego naciśnięcia podstawy buteleczki po jej przyłożeniu do piersi, aby pobudzić wypływ mleka. Wytworzone w ten sposób podciśnienie, samo wyciągnie mleko a przyssana buteleczka zbierze mleko wyciekające z piersi.

Konstrukcja buteleczki sprawia, że pasuje do każdego rozmiaru biustu a miękki silikon, z którego jest wykonana nie powoduje podrażnień brodawki. Kolektor sprawdza się także gdy laktacja jest już unormowana i jest polecany dla mam, które mają laktatoro-oporne piersi.

Silikonowy odciągacz pokarmu/ kolektor może bardzo ułatwić komfort życia mam karmiących piersią i ściągających mleko. Mleko mamy jest niezastąpione a dzięki buteleczce każda cenna kropla może być wykorzystana.

Produkt otrzymał ATEST PZH jako jedyny kolektor mleka na rynku. Kupując odciągacz z atestem masz pewność, że nabywasz produkt wysokiej jakości, który jest bezpieczny w użytkowaniu dla Ciebie, dla zgromadzonego w nim mleka i dla dziecka.

Produkt zgodny z Rozporządzeniem Komisji (WE) nr 10/2011 z dnia 14 stycznia 2011 roku, spełnia normy:
PN-EN 1186-1:2005 oraz PN-EN 1186-3:2005 dla materiałów i wyrobów przeznaczonych do kontaktu z produktami spożywczymi-potwierdzone badaniami laboratoryjnymi wykonanymi w Polsce! (Jedyna buteleczka przebadana laboratoryjnie w kraju)

100 % silikonu spożywczego

Zapytaj o produkt

446 Przedmioty

Podobne produkty
Inne tej Marki
  Laktatory i kolektory pokarmu Polecane
   Akcesoria do karmienia Polecane
    Dla Mamy Polecane
     Wyprawka Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      MAMI
      Mami to mama, to ja, to wszystkie mamy, które swój pokarm traktują jak najcenniejszy skarb i nawet kropla matczynego mleka ma dla nich moc. Silikonowy odciągacz pokarmu - magiczna buteleczka jest z nami od grudnia 2017 roku i w tym czasie zdążyła już zyskać spore grono fanów, do których zaliczają się zadowolone mamy, panie położne oraz doradcy laktacyjni, którzy pozytywnie zaskoczeni efektywnością buteleczki chętnie ją polecają. Buteleczka jest idealnym gadżetem dla każdej mamy, która karmi piersią a jednocześnie chce aby podczas jej nieobecności maluch dostawał mleko mamy, zgromadzone podczas karmienia dziecka.
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji