MÓJ PIERWSZY KALENDARZ PO POLSKU ( FOLIA MAGNETYCZNA) Pomysłowa Mama

70,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

MÓJ PIERWSZY KALENDARZ PO POLSKU ( FOLIA MAGNETYCZNA)

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

2

Nowy produkt

24h

Opis produktu

WYMIARY TABLICY: 30x 40 cm  

Zestaw składa się z folia magnetycznej i 53 piktogramów magnetycznych.

Doskonała pomoc dydaktyczna w sali przedszkolnej, szkolnej oraz w domu. Dziecko zapoznaje się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi pogody, potrafi nazwać pory roku, dni tygodnia, miesiące. Piktogramy umieszczone na magnesach pomagają nawet najmniejszemu szkrabowi w zlokalizowaniu wybranej pory roku, daty czy pogody. Teraz dziecko będzie śledziło dni tygodnia, pory roku, miesiące, każdego dnia przypinając nowe magnesy w odpowiednie miejsca. Dzięki temu kalendarzowi łatwiej będzie dziecku wytłumaczyć ile jeszcze będzie musiało czekać na św. Mikołaja, wiosnę , urodziny , dzień zabawek w przedszkolu czy utęsknione wakacje. Niezbędnik każdego nauczyciela nauczania początkowego i wczesnoszkolnego.

 

Zapytaj o produkt

7 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Personalizowane dekoracje Polecane
   Pokój niemowlęcy Polecane
    Pokój Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Pomysłowa Mama
     Sklep Pomysłowa Mama powstał z inspiracji, jaką dają mi dzieci, z potrzeby nauczania , przy równoczesnym pragnieniu obdarowywania ich przyjemnością jaką jest zabawa. Moje zabawki dydaktyczne - które stworzyłam z myślą najpierw o mojej czwórce dzieci , a potem o Twoim - są do tego celu idealne! Dają możliwośc kooperacji rodzica z dzieckiem, na jednym, pedagogicznie zalecanym poziomie, który dyktuje im forma i reguły zabawek. W ofercie mam Kalendarze Magnetyczne w 4 językach, Tablice Moich Obowiązków oraz Kalendarz XXL dla całej rodziny. Zapraszam - poszukaj inspiracji dla siebie i swoich bliskich wśród zaprojektowanych i wyprodukowanych przeze mnie zabawek!
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji