Domowy plac zabaw - drabinki, zjeżdżalnie i ścianki wspinaczkowe dla dzieci

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 72 elementów

Domowy plac zabaw - drabinki, zjeżdżalnie i ścianki wspinaczkowe dla dzieci

Zabawa w domu czy na placu zabaw? A gdyby tak mieć własny, domowy plac zabaw? Czemu nie! To marzenie wielu dzieci może się teraz spełnić w bardzo prosty sposób. Od czasów pandemii na rynku zabawek i mebli dziecięcych pojawił się prawdziwy hit, którym jest właśnie domowy plac zabaw. Rozwiązanie to stało się tak popularne, że coraz częściej spotykane jest w pokojach dziecięcych czy innych pomieszczeniach w domu rodzinnym. Drabinka, zjeżdżalnia czy huśtawka w pokoju malucha już nikogo nie zdziwią - w ofercie polskich producentów znajdziemy wiele zestawów dedykowanym do wnętrz. Dzięki nim maluch może bawić się o każdej porze dnia i w każdą pogodę! Oczywiście, plac zabaw w domu nie zastąpi przebywania na powietrzu, ale absolutnie nie o to tutaj chodzi - ma on stanowić przestrzeń do aktywnej zabawy dla dziecka. W końcu ruch to zdrowie i nigdy go za wiele! Drewniane place zabaw zostały stworzone dla wszechstronnego rozwoju maluszków.

Domowy plac zabaw - sprawdź, który zestaw będzie idealny dla Twojej pociechy

Jak wygląda domowy plac zabaw? Jest to najczęściej kompletny, bardzo dobrze przemyślany i zaprojektowany zestaw, w którego skład może wchodzić zjeżdżalnia, drabinka, huśtawka, ścianka wspinaczkowa, kółka gimnastyczne, mata gimnastyczna. Taki kącik zabaw zwykle zmontowany jest w formie stałej, stabilnej i bezpiecznej konstrukcji, którą umieszczamy w pokoju dziecięcym lub dowolnym pomieszczeniu w domu. Wszystkie place zabaw, oferowane w Mamaville, to propozycje od polskich producentów, które zostały opracowane z bardzo dużą starannością i dbałością o każdy szczegół - nie tylko po to, by dostarczyć dziecku mnóstwo frajdy, ale przede wszystkim, by były bezpieczne. W zależności od tego, jak wiele przestrzeni posiadamy, możemy wybrać bardzo zaawansowany, wieloelementowy domowy plac zabaw lub mini plac zabaw do domu składający się z prostej drabinki czy zjeżdżalni. W naszej ofercie znajdziesz różne konstrukcje, wśród których na pewno znajduje się taka, która zmieści się w Twoim domu i przypadnie go gustu Twojemu dziecku. Zostały zaprojektowane tak, aby już od najmłodszych lat dziecko mogło z nich korzystać rozwijając swoją sprawność ruchową i stopniowo oswajając się z nowymi wyzwaniami.

Plac zabaw do domu - ruch, beztroska zabawa i rozwój

Plac zabaw dla dzieci w domu to doskonałe rozwiązanie, które zachęca maluchy do aktywności fizycznej i ruchu. Różnego rodzaju zjeżdżalnie domowe czy drabinki domowe wpływają pozytywnie na sprawność fizyczną dziecka, równowagę, koordynację, mocny chwyt, wytrzymałość i motorykę dużą. Rozwija pewność siebie u dziecka, odwagę i gotowość do podjęcia działania. Unikalnie opracowane zestawy gwarantują dziecku mnóstwo beztroskiej zabawy i radości. Maluch może bawić się samodzielnie, z rodzeństwem i kolegami, a także z rodzicami. W Mamaville znajdziesz plac zabaw do domu dla maluszka, jak i dla starszaka. Wiele gotowych zestawów rośnie razem z dzieckiem, gdyż składa się z wielu atrakcyjnych modułów.

Plac zabaw dla dzieci do domu - tylko wyobraźnia nas ogranicza!

Zjeżdżalnia domowa, drabinka domowa, a może… statek piracki lub kosmiczny, zamek księżniczki, dzika dżungla, wielkie miasto? Ogranicza nas tylko wyobraźnia! Plac zabaw do domu to nie tylko przestrzeń dla aktywności fizycznej, ale także miejsce wielu kreatywnych zabaw. Pomysłów może być tak wiele! Dziecięca wyobraźnia nigdy nie przestanie nas zachwycać. Sprawdź, czym stanie się Wasz domowy plac zabaw, gdy zostanie opanowany przez Twoją pociechę. 

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji