Książki dla dzieci

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 268 elementów

Książki dla dzieci - kształtują nawyk czytania

Pragnieniem każdego rodzica jest stworzenie takich warunków do rozwoju dziecka, aby maluch wyrósł na mądrego i szczęśliwego człowieka. Możemy osiągnąć ten cel codziennie czytając dziecku książki dla dzieci. Wystarczy, że poświęcimy dziecku nasz czas i zapewnimy mu wartościową rozrywkę, która korzystnie wpłynie na jego rozwój intelektualny i emocjonalny. Wspólne czytanie, już we wczesnych latach dzieciństwa, kształtuje nawyk i potrzebę czytania w dorosłym życiu. Nasze książeczki dedykowane dzieciom nauczą ich dobrych wzorców zachowań, pomogą odróżnić dobro od zła, nauczą języka, rozwiną pamięć i wyobraźnię. Z kolei książeczki dla niemowląt stworzone specjalnie dla maluszków już od pierwszych dni życia wspomogą ich prawidłowy rozwój oraz zdolności kojarzenia.

Książeczki dla niemowląt - stymulują rozwój i wzrok

W ofercie Mamaville odnajdziemy książeczki dla niemowląt, które zostały zaprojektowane i dobrane tak, by zarówno pobudzały wyobraźnię, jak i zainteresowały maluchy. Pierwsze książki dla dzieci to tzw. silent books, czyli czarno-białe ilustracje z jednym kontrastującym kolorem, które doskonale stymulują wzrok już od pierwszych dni. To wspaniała propozycja dla świeżo upieczonych rodziców, którzy będą mieli okazję do opowiadania o otaczającym świecie, wzmacniając więź z nowonarodzonym maluszkiem. Codzienne wspólne oglądanie, a z czasem czytanie, książek sprawi, że rodzic stopniowo wprowadzi dziecko w magiczny świat książek, kształtując nawyk czytania już od najmłodszych lat.

Książeczki sensoryczne dla dzieci i niemowląt

Książeczki sensoryczne to specjalne książeczki dla dzieci, które są zaprojektowane w taki sposób, aby stymulować zmysły dziecka i pomagać mu rozwijać umiejętności poznawcze. Książeczki sensoryczne są pełne różnych materiałów i elementów, takich jak tkaniny w różnych fakturach, taśmy, guziki, kieszonki zamykane na rzepy, lusterka, pluszowe elementy i wiele innych.

Dziecko może dotykać, oglądać, słuchać i eksplorować różne sensoryczne funkcje książeczki. To pozwala mu zwiększyć swoje doświadczenia sensoryczne, rozwijać koordynację ręka-oko i umiejętności poznawcze, a także rozwijać swoją wyobraźnię i kreatywność.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji