MY FIRST CALENDAR - MÓJ PIERWSZY KALENDARZ MAGNETYCZNY Pomysłowa Mama

70,00 zł

- 10 zł na zakupy od 150 zł z kodem: GIFT | Tylko do końca niedzieli!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

MY FIRST CALENDAR - MÓJ PIERWSZY KALENDARZ MAGNETYCZNY

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

3

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

MÓJ PIERWSZY KALENDARZ MAGNETYCZNY PO ANGIELSKU NA FOLII MAGNETYCZNEJ

Doskonała pomoc dydaktyczna w sali przedszkolnej, szkolnej oraz w domu.

Dziecko zapoznaje się z podstawowymi pojęciami dotyczącymi pogody, potrafi nazwać pory roku, dni tygodnia, miesiące -wszystko w języku angielskim.
Piktogramy umieszczone na magnesach ( 53 sztuki dostępne w zestawie) pomagają nawet najmniejszemu szkrabowi w zlokalizowaniu wybranej pory roku, daty  czy pogody.


Teraz dziecko będzie śledziło dni tygodnia, pory roku, miesiące, każdego dnia przypinając nowe magnesy w odpowiednie miejsca.
 
Mata magnetyczna - pozbawiona jakichkolwiek napisów - może służyć do nauki miesięcy, dni tygodnia i pogody we wszystkich dostępnych piktogramach językowych : polskim, angielskim, francuskim czy niemieckim. Wszystkie piktogramy można dokupić również osobno.
 
Wymiary : 30x 40 cm 

Wspaniała rzecz dla dzieci , którym uporządkowanie świata i jego przewidywalność jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania.
Dzięki temu kalendarzowi łatwiej będzie dziecku zapoznać się z poodstawowymi pojęciami w języku angielskim : porami roku, pogoda , nazwami miesięcy , dni tygodnia...

Niezbędnik każdego nauczyciela angielskiego w nauczaniu początkowym i przedszkolnym.
Kalendarz powieszony w widocznym miejscu na jakiejkolwiek powierzchni metalowej ( np. lodówce, w pokoju dziecka na blasze metalowej - do kupienia w Ikea , sali przedszkolnej na tablicy szkolnej) , porządkuje świat dziecka, wprowadzając w jego dzień rytuały, daje mu poczucie przewidywalności, bezpieczeństwa, ułatwia zrozumienie pojęcia czasu. Uczy wymawiania pierwszych wyrazów w języku angielskim, zapoznaje i utrwala obraz graficzny cyferek.
Wspólne przypinanie magnesów na kalendarzu to świetny sposób na konstruktywne spędzenie kilku chwil z naszym maluchem.

Najlepszy prezent dla dziecka! Uczy podstawowych pojęć angielskich , bawi, pomaga konstruktywnie spędzać czas z dzieckiem ! POLECAM!

PRODUKT POLSKI
ZAPROJEKTOWANY I WYPRODUKOWANY PRZEZ POMYSLOWAMAMA.PL

TABLICA NA FOLII MAGNETYCZNEJ 53 PIKTOGRAMY MAGNETYCZNE

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

16 Przedmioty

Czas dostawy: --- (Kurier)

Czas dostawy: DPD Krajowa (DPD Classic) (Kurier)

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Podobne produkty
Inne tej Marki
Personalizowane dekoracje Polecane
Pokój niemowlęcy Polecane
Do pokoju Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
Pomysłowa Mama
Sklep Pomysłowa Mama powstał z inspiracji, jaką dają mi dzieci, z potrzeby nauczania , przy równoczesnym pragnieniu obdarowywania ich przyjemnością jaką jest zabawa. Moje zabawki dydaktyczne - które stworzyłam z myślą najpierw o mojej czwórce dzieci , a potem o Twoim - są do tego celu idealne! Dają możliwośc kooperacji rodzica z dzieckiem, na jednym, pedagogicznie zalecanym poziomie, który dyktuje im forma i reguły zabawek. W ofercie mam Kalendarze Magnetyczne w 4 językach, Tablice Moich Obowiązków oraz Kalendarz XXL dla całej rodziny. Zapraszam - poszukaj inspiracji dla siebie i swoich bliskich wśród zaprojektowanych i wyprodukowanych przeze mnie zabawek!
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji