Książka "Moja historia" Niezwykłe chwile

129,00 zł

-10 zł dla zakupów od 189 zł | Tylko do piątku do północy na hasło: TEN10

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Książka "Moja historia"

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

002

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Książka do zapisywania Twoich wspomnień. Znajdzie się tu miejsce na zapisanie opowieści z Twojej przeszłości i obecnego momentu w życiu. Uzupełnianie „Mojej historii” jest dobrym tematem do rozmów ze swoimi bliskimi. Wypełniona wspomnieniami książka może być niezwykłym prezentem dla bliskiej osoby.

W książce możesz zapisać wszystkie ważne wydarzenia z Twojego życia. Począwszy od opisania historii z Twojego dzieciństwa i dorastania, aż po zapisanie opowieści o miłości, sukcesach i innych wydarzeniach. Znajdzie się też miejsce na kilka słów o Twoich rodzicach, dziadkach i innych bliskich osobach. Książka została zaplanowana tak, aby uzupełnianie kolejnych stron było przyjemnością. Na końcu książki, znajdziesz kilka stron na wspomnienia, na które wcześniej zabrakło miejsca.

Książkę możesz zakupić dla siebie, a uzupełnioną podarować bliskiej osobie, ze specjalną dedykacją, tak aby zachować wspomnienia na zawsze. „Moja historia” będzie doskonałym pomysłem na prezent dla mamy, babci, siostry, przyjaciółki lub innej bliskiej Twemu sercu osobie. Zaznaczę, że nie jest to książka wyłącznie dla kobiet!

Książka to:

 • Twarda oprawa szyta nićmi
 • Format książki: 170 x 240 mm
 • Wnętrze: 132 strony, kremowego papieru o gramaturze 130 g
 • Niebieska atłasowa tasiemka, do zaznaczenia miejsca, w którym obecnie jesteś

Zaprojektowana i wyprodukowana w Polsce.

• Twarda oprawa szyta nićmi • Format: 170 x 240 mm • 132 strony • Niebieska atłasowa tasiemka

Zapytaj o produkt

29 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Papier
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Pamiątki Polecane
   Personalizowane prezenty Polecane
    Na prezent Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     Niezwykłe chwile
     Zapisując swoje wspomnienia kilka lat temu, zrodził się w mojej głowie pomysł aby nadać im ładną formę i oprawę. Odłożyłam temat na później, aż do momentu, gdy dowiedziałam się, że do naszej rodziny dołączy mały człowiek. Podczas oczekiwania na naszą córeczkę, zajęłam się przygotowaniami do stworzenia projektu książki wypełnionej wspomnieniami. To dla mnie ważny projekt, dedykuję go mojej córce – Poli. Dzięki niej spełniło się jedno z moich marzeń, ukończyłam to co zaczęłam sporo czasu temu. Ta mała istota wywróciła nasze życie do góry nogami, dała mi jeszcze więcej sił niż miałam wcześniej, nauczyła kochać mocniej i wierzyć w siebie oraz swoje pomysły.W książce znajdziesz miejsce na wklejenie zdjęć i opisywanie historii. Począwszy od opisania historii Twojego dzieciństwa, znajdzie się też miejsce na kilka słów o Twoich rodzicach, dziadkach i innych bliskich osobach. Książki zostały zaplanowane tak aby uzupełnianie kolejnych stron było przyjemnością. Uzupełnianie książki będzie dobrym tematem do rozmów ze swoimi bliskimi. Wypełniona wspomnieniami książka może być niezwykłym prezentem dla bliskiej nam osoby.Książki mają twarde oprawy, wykonane są w formacie: 170 x 240 mm. Wnętrze każdej z nich to 120 lub 130 stron z papieru o gramaturze 130 g. Całości dopełnia atłasowa tasiemka, dzięki której swobodnie zaznaczysz etap którym aktualnie się zajmujesz.Książki zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji