Gniazdo niemowlęce i kosz Mojżesza

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 404 elementów

Gniazdo niemowlęce - stworzone z myślą o najmłodszych

Każdy maluszek potrzebuje dużo snu. Warto zapewnić mu przytulne i bezpieczne miejsce do odpoczynku. Gniazdo niemowlęce znane także jako kokon zostało stworzone z myślą o najmłodszych i ich potrzebach. Daje poczucie bezpieczeństwa i chroni przed wyturlaniem. Maluszek z każdej strony otoczony jest miękkimi brzegami. Wyjątkowe akcesoria do spania firmy Igolo, dostępne w naszym sklepie spełniają również funkcję maty do zabawy. Szeleszczące fragmentu rozbawią maluszka i urozmaicą zabawę. Płatki, koła oraz skrzydła będą służyły jako ciepłe okrycie i miękka poduszka. Gniazdo niemowlęce idealnie sprawdzi się w domu, w trakcie spaceru czy podróży.

Kosz Mojżesza - bezpieczny sen

Wspaniały i bezpiecznym miejscem do spania dla noworodka jest kosz Mojżesza. Rekomendowany do 6 miesiąca życia. Został zaprojektowany w taki sposób, aby zapewnić jak najlepszy przepływ świeżego powietrza. Dzięki temu maluszek ma lepszą widoczność otoczenia, a my widzimy go z każdej strony. Akcesoria do spania firmy Moba, dostępne w sklepie Mamaville są antyalergiczne, wytrzymałe i idealne dla wrażliwej skóry noworodka. Każdy kosz Mojżesza posiada w zestawie również oddychający materacyk oraz filtr przeciw kurzowy. Produkty firmy Moba jako jedyne na rynku posiadają elastyczne i wytrzymałe uszy do podnoszenia zintegrowane z całą konstrukcją. Zachwycają swoim nowoczesnym designem, a nasz maluszek ma zapewniony spokojny, bezpieczny i zdrowy sen.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji