Dostawa i płaności

DOSTAWA

Produkty wysyłane są bezpośrednio od sprzedawców. Czas dostawy sprecyzowany jest na karcie produktu i zamówieniu.

Dostawy obsługiwane są przez Kuriera DPD, a koszt dostawy produktów od jednego sprzedawcy to 11,90 zł przy opłaconym zamówieniu a 16,90 zl przy zamówieniu płatnym przy odbiorze.

W przypadku zamówień od kilku sprzedawców, koszt dostawy będzie zsumowany i będzie się wyświetlał w podsumowaniu zamówienia.

W przypadku zamówień na kwotę 800 zł opłaconych w systemie PayU, dostawa jest bezpłatna, niezależnie od ilości sprzedawców, od których będzie wysyłane zamówienie. W przypadku zamówień powyżej 800 zł i płatności za pobraniem dostawa od każdego dostawcy będzie wynosić 5zł.

W momencie wysyłki zamówienia przez sprzedawcę, otrzymasz wiadomość e-mail z numerem nadania paczki. Umożliwi on śledzenie przesyłki na stronie internetowej DPD.

Dodatkowo w dniu dostarczenia paczki otrzymasz sms’em informacje o dostawie przez kuriera.

PŁATNOŚCI

Zamówienia można opłacić za pośrednictwem platformy płatniczej PayU, która obsługuje przelewy elektroniczne oraz płatności kartami płatniczymi  VISA, Mastercard, Maestro, Visa Electron.

Dodatkowo jest dostępna opcja zapłaty za pobraniem w momencie odebrania paczki u kuriera. W takim przypadku potrzebne jest przygotowanie gotówki w dniu, kiedy kurier będzie dostarczał Twoje zamówienie.

Zapewniamy najwyższy standard zabezpieczeń. Każda transakcja jest chroniona, a dane szyfrowane i bezpiecznie przechowywane.

W przypadku pytań prosimy wypełnić Formularz kontaktowy 


W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji