Zabawki dla niemowląt

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 506 elementów

Zabawki dla niemowląt - wspomagają rozwój

Zanim niemowlę zainteresuje się przedmiotami codziennego użytku, bardzo chętnie sięgnie po zabawki dla niemowląt przeznaczone właśnie dla maluchów do pierwszego roku życia. Zabawki te zostały stworzone po to, aby uczyć, wspomagać rozwój, pobudzać zmysły, zachęcać do poznawania otaczającego świata czy też łagodzić ból związany z ząbkowaniem. Niezwykle istotne jest jednak umiejętne dobranie zabawki dostosowanej zarówno do wieku, jak i umiejętności dziecka. Idąc na przeciw oczekiwaniom, w ofercie Mamaville odnajdziemy wysokiej jakości i bezpieczne grzechotki, gryzaki, maty edukacyjne, zabawki sensoryczne, pierwsze sortery czy przytulanki, doskonałe również jako zabawki dla noworodka.

Zabawki dla noworodka - pobudzają zmysły

Mimo, że dziecko w pierwszych tygodniach życia przede wszystkim je i śpi, warto już od pierwszych dni życia wspierać jego rozwój stymulując jego zmysły podsuwając pierwsze zabawki dla noworodka. Początkowo maluszek widzi nieostre obrazy, wyraźnie postrzega jedynie przedmioty w kontrastujących kolorach oddalone o około 30 cm od jego twarzy. Dlatego pierwsze zabawki powinny być proste i miłe w dotyku, np. mięciutka podusia z antyalergicznym wypełnieniem. Podobnie jak zabawki dla niemowląt zabawki dla noworodka powinny mieć mocne kolory i wzory, a także cechować się zróżnicowaną fakturą. Wszystkie te cechy odnajdziemy np. w przytulankach, maskotkach, matach oferowanych przez Mamaville.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji