Baletnica Królik przytulanka La Niña Decor

125,00 zł

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

50 cm do przytulania w pięknej puchatej spódnicy. Nasza baletnica stanie się najlepszą przyjaciółką Twojej córeczki.

Dzięki możliowści personalizacji( haft imienia lub/i daty urodzniadziecka) stanie się wyjątkowym prezentem na każdą okoliczność. 

Wybierz swoją kolorystykę na podstawie zdjęć i wpisz w komentarzu, która przypadła Ci najbardziej do gustu. 

Ważne. Do Świąt Bożego Narodzenia nie realizujemy zamówień na przytulanki persoanlizowane. Pzryjmujemy zamówienia jedynie na baletnice bez personalizacji.

Zapytaj o produkt

187 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka
PłećDziewczynka
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Przytulanki Polecane
   Dla niemowląt Polecane
    Zabawa Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     La Niña Decor
     Zaprojektowane przez Mamę, stworzone przez Tatę! Projektujemy nie tylko dla najmłodszych, aranżujemy także inne, również pozadomowe przestrzenie . Nasze produkty wykonane są z metalu, dzięki czemu są nietuzinkowe i niszowe . Najważniejsze jest bezpieczeństwo ! Dlatego nasze elementy poddajemy procesowi malowania proszkowego, co sprawia że wszystkie krawędzie są wyokrąglone i bardzo łagodne . Zawsze chcieliśmy łączyć przyjemne z pożytecznym , dlatego zdecydowaliśmy się przekazywać część dochodu ze sprzedaży na rzecz Fundacji Gajusz, która działa na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych . Tworzymy piękno, mając piękne i otwarte serca . Zapraszamy do naszego świata!
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji