Stojak edukacyjny Baby Gym Piumino

120,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Stojak edukacyjny Baby Gym

Kolor:Beżowy Biały Niebieski

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Nasz stojak edukacyjny Baby Gym wykonany jest z wysokiej jakości drewna sosnowego, jest przyjemny w dotyku.  Dzięki szerokiemu rozstawowi nóg stojaka ruchy Malucha nie będą niczym ograniczone. Stojak dopasowany jest wymiarami do naszych Lnianych Mat. Nasz Baby Gym pozwala na zaaranżowanie przestrzeni poznawczej dla niemowlęcia, a to pierwszy krok do harmonijnego rozwoju i samodzielności.

Zalety Baby Gym:

 • kształtuje inteligencję wizualno – przestrzenną
 • rozwija percepcję i sieć połączeń komórkowych w mózgu niemowlęcia
 • wspiera koncentrację uwagi
 • aktywuje umiejętność rozróżniania kształtów i odległości
 • rozwija percepcję odległości/dystansu
 • pozwala rozróżniać kolory i kształty
 • wspomaga koordynację ręka-oko
 • przyswaja koncepcje piękna i estetyki
 • Dziecięca siłownia powstała z myślą o dzieciach w wieku 0-6 miesięcy.

Zawieszki oraz mata NIE są dołączone do stojaka.

Nasz stojak edukacyjny Baby Gym jest świetną alternatywą mat edukacyjnych, które często nie są dostosowane do możliwości poznawczych dziecka.

Materiał: drewno sosnowe. Drewno sosnowe może posiadać niejednolity kolor oraz niedoskonałości. Tworzymy w zgodzie z naturą. 

Zalecamy zawieszenie na stojak naszych zawieszek i nie wymienianie ich zbyt często, by nie spowodować rozluźnienia śrub.

OSTRZEŻENIE : Stelaż stojaka musi składać osoba dorosła.  Przed każdorazowym użyciem dokładnie sprawdź produkt. Jeśli przejawia jakiekolwiek oznaki uszkodzenia lub zużycia zaprzestań korzystania. Po rozstawieniu stojaka każdorazowo sprawdź siłę mocowania śrub i w razie potrzeby dokręć. Przed każdorazowym użyciem sprawdź również zawieszki. Jeśli przejawiają jakiekolwiek oznaki uszkodzenia lub zużycia- wyrzuć. Nigdy nie rozwiązuj supła zawieszki gdyż jej pojedyncze elementy mogą być niebezpieczne dla zdrowia i życia dziecka.  W czasie zabawy nigdy nie pozostawiaj dziecka bez nadzoru.  Aby zapobiec ewentualnemu urazowi, wynikającemu z przewrócenia przez dziecko stojaka, należy zaprzestać użytkowania go gdy dziecko zacznie raczkować.

Zapytaj o produkt

19 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Rodzaj obuwia
Rozmiar pościeli
Szerokość
Głębokość
Wysokość
Kolor
Rozmiar łóżka
Średnica
Rozmiar kocyka
Rozmiar prześcieradła
Inne tej Marki
  Ostatnio przeglądane
  O marce
  baner
  logo
  Piumino
  Jesteśmy rodzinną firmą tworzącą Karuzeli nad łóżeczko, Lniane Maty dla dzieci, Stojaki Edukacyjne Baby Gym oraz zawieszki do Baby Gymu. Nasze produkty w całości są produkowane z antyalergicznych materiałów. Cenimy sobie minimalizm i prostotę. Chcemy stworzyć Waszym Maluchom środowisko, które będzie pobudzać je do wszechstronnego rozwoju. Barwy mat, stojaków Baby Gym oraz zawieszek są odpowiednio dobrane, aby dostarczyć pozytywne bodźce dla narządu wzroku, zbytnio go nie obciążając. Tworzymy w zgodzie z naturą. Wszystkie nasze produkty powstają z naturalnych materiałów i nadają się do recyklingu.
  W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji