Podświetlane obrazki i metryczki

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 61 elementów

Świecące obrazki i metryczki to niezwykle urokliwe dodatki, które mogą dodać magii i klimatu każdemu wnętrzu. Te małe, acz wyraziste elementy dekoracyjne potrafią stworzyć niezwykłą atmosferę i nadać wnętrzu unikalny charakter.

Obrazki, które świecą delikatnym, przyjemnym światłem, mogą być umieszczone zarówno na ścianach, jak i na półkach czy stolikach. Dzięki swojemu nastrojowemu oświetleniu, sprawiają, że wnętrze staje się bardziej relaksujące i przytulne.

Druga część tej wyjątkowej pary to metryczki. Te niewielkie, ręcznie wykonane dekoracje są niezwykle wdzięcznym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Mogą być zawieszone na drzwiach lub na ścianie, nadając specjalny urok i charakter danemu wnętrzu. Ich świetliste detale wywołują doskonale wrażenie, rozbudzając w nas pragnienie przygody i niezwykłości.

Zarówno świecące obrazki, jak i metryczki posiadają różnorodne wzory i motywy. Możemy znaleźć wśród nich romantyczne krajobrazy, bajkowe postacie, mesjasze tańczące na łące, błyszczące gwiazdy czy też misternie wykonane wzory geometryczne. Wszystko zależy od naszych indywidualnych preferencji i stylu, jakim chcemy wyposażyć nasze wnętrze.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji