Kosmita Toby BAJO

201,00 zł

Rabat -15 zł od kwoty 199 zł na hasło SPECIAL15| Do niedzieli do północy

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Kosmita Toby

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

78050G

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

Kto to jest?
To Toby! Przybysz z kosmosu.

Dlaczego wszyscy myślą, że jest zły i brzydki? Bo Toby przywędrował z innej krainy. Nie znamy takich stworzeń. Wszyscy myślą, że to zły przybysz. Jednak jest zupełnie odwrotnie. Toby to bardzo przyjazny, miły i towarzyski kosmita. A w szczególności pomocny. Gdy przybył na Ziemię musiał poznać to nowe i nieznajome dla niego miejsce. Jego doświadczenie sprawiło, że postanowił zawsze towarzyszyć swojemu ziemskiemu przyjacielowi podczas oswajania się i odkrywania nowych miejsc. To stało się jego misją na Ziemi. Toby lubi też rozbawiać małe dzieci swoimi akrobacjami, a aż cztery ręce pozwalają mu na wędrowanie po meblach.

Skład: Bawełna

Zapytaj o produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Bawełna
Podobne produkty
Przytulanki Polecane
  Dla niemowląt Polecane
   Zabawa Polecane
    Ostatnio przeglądane
    O marce
    baner
    logo
    BAJO
    Bajo to rodzinna polska firma, założona w 1993 roku przez Wojciecha Bajora, architekta akademickiego i scenografa. Nasza marka cieszy się pełnym zaufaniem zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zabawki Bajo są często używane jako pomoce pedagogiczne w przedszkolach, znajdując zastosowanie w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych.
    W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji