Chusty do noszenia dzieci

Kategorie

Pokazuje 1 - 20 z 24 elementów

Chusty do noszenia dzieci - postaw na komfort, wygodę i bezpieczeństwo

Wraz z rozwojem coraz to nowszych pomysłów związanych z ułatwianiem życia rodziców i ich maluszków, prezentujemy wysokiej jakości, sprawdzone produkty przydatne przy każdym wyjściu. Jeśli uwielbiasz mieć swoje dziecko zawsze blisko siebie, planujesz szybkie wyjście na zakupy lub dłuższy spacer na łonie natury, wybierz wygodne chusty do noszenia dzieci. Odpowiednie wykonanie, bezpieczeństwo oraz modna kolorystyka, każde wyjście z maleństwem uczynią wyjątkowe. Już nie musisz wszędzie przemieszczać się z wózkiem lub dźwigać ciężkiego nosidełka. Przedstawiamy niezwykle łatwe w montażu rollersy, czyli kółeczka z uchwytami dedykowane dziecięcym fotelikom. Taka forma transportu maluszka, będzie nie tylko komfortowa dla Ciebie, lecz również dla dziecka. W zależności od swoich preferencji, wybierz odpowiadający Ci kolor!

Kominy do karmienia i kurtki do noszenia dzieci - uniwersalne produkty 2 w 1

Gdy letnie, ciepłe dni ustąpią miejsca jesiennym chłodom, wybierz niekwestionowany bestseller w postaci wygodnych bluz i kurtek do noszenia dzieci! To doskonała opcja zarówno dla mam, jak i tatusiów, którzy dzięki specjalnej wpince mają możliwość wygodnie, bezpiecznie, a przede wszystkim ciepło „transportować” dziecko. Oferujemy również wersje dla przyszłych mam, które mogą komfortowo korzystać ze tych specjalnych kurtek, a po rozwiązaniu – nosić maluszka za pomocą wspomnianej wpinki. Mamy do wyboru wiele gam kolorystycznych, które przypadną do gustu każdemu rodzicowi! Gdy natomiast nastanie moment karmienia piersią, a my znajdujemy się w miejscu publicznym, dzięki chuście-kominowi możemy bezproblemowo posilić dziecko, zapewniając intymność obojgu. Po czasie karmienia z kolei, używamy komina jako klasyczny szal. Chusty do noszenia dzieci to zatem rewelacyjny w swej prostocie wynalazek, który pozwoli Ci na bliskość i bezpieczeństwo maluszka gdziekolwiek się wybierasz!

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji