Książeczki sensoryczne - rozwijające książeczki dla niemowląt

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 41 z 41 elementów

Książeczki dla niemowląt - stymulują wzrok

Prawidłowy rozwój dziecka, powinien zaczynać się od pierwszych miesięcy jego życia. Książeczki dla niemowląt stworzone z myślą o ich potrzebach wspomagają zdolności kojarzenia oraz stymulują wzrok. Wydawnictwo Sierra Madre przygotowało serię - Oczami Maluszka, która zawiera pięciotomowy zestaw książeczek oraz pięknych kart. To idealne połączenie czarno-białych oraz kolorowych ilustracji, które zainteresują niejednego malucha. Rodzice mają możliwość, wprowadzenia swojej pociechy w nawyk czytania, już od najmłodszych lat. Książeczki kontrastowe są świetnym towarzyszem w trakcie tworzenia fascynujących opowieści.

Książeczki kontrastowe - dopasowane do potrzeb najmłodszych

Czerwień i zieleń to kolory, które dostarczają dziecku najwięcej emocji i zaspokajają jego potrzeby wzrokowe. Książeczki kontrastowe są dopasowane do słabego wzroku dziecka oraz uwzględniają widzenie preferyjne. Seria - Dobra Książeczka 0-3 miesięcy, wydawnictwa Tekturka, zawierają niezbyt szczegółowe ilustracje, które gwarantują prosty przekaz. Naturalną potrzebą dziecka jest zwracanie uwagi na oczy swoich rodziców czy rodzeństwa. Seria Twarze - Emocje jest odpowiedzią na te potrzeby, ponieważ przedstawia zdjęcia ludzi, którzy wyrażają różne emocje. Książeczki dla niemowląt pomogą najmłodszym w nauce rozpoznawania wachlarzu emocji oraz zapewnią ich prawidłowy rozwój. Produkty dostępne w sklepie Mamaville są połączeniem wspaniałych ilustracji oraz wartościowych treści.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji