Tasteaway poleca - sprawdź produkty na topie

Kategorie

Filtry

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów

Chcesz wiedzieć, co jest na topie? Tasteaway poleca!

Mamaville to nie tylko przestrzeń, w której zebrano najlepsze i najwyższej jakości produkty dla rodzica i dziecka. To także moc inspiracji oraz strefa rekomendacji znanych mam i ich pociech. W tej kategorii przedstawiamy kilkanaście różności wybranych przez cenioną w świecie podróżowania z dziećmi, blogerkę. Tasteaway poleca akcesoria i ubranka dla niemowląt, którym sama miała okazję się przyjrzeć. Któż przecież nie sprawdzi tych cudowności lepiej, niż aktywna, podróżująca oraz wnikliwa w obserwację świata mama dwójki pociech?

Zajrzyj do świata polecanych przez influencerów ubranek dla niemowląt i nie tylko!

W tej kategorii prezentujemy wybrane przez blogerkę akcesoria, odznaczające się niestandardową jakością, designem oraz rodzimą produkcją. Do ich stworzenia przystąpiły znane w środowisku polskie, kreatywne marki, przebojem zdobywające rynek parentingowy. Znajdziesz tutaj nie tylko buciki i polecane ubranka dla niemowląt oraz starszych dzieci, ale także kocyki, milutkie ręczniki dla maluszków i coś dla mam – odzież do porodu lub karmienia. Jeśli tak samo, jak autorka bloga Tasteaway planujesz podróżować z dziećmi, wypróbuj gniazdko niemowlęce, które wykorzystasz jako kokonik do spania dla maluszka, lub po prostu – łóżeczko turystyczne. To także niezwykle przydatne i funkcjonalne rollersy do fotelików samochodowych niesamowicie ułatwiających „przemieszczanie” się z dzieckiem. Śledź nasze kategorie z cyklu Tasteaway poleca i poszukuj kolejnych inspiracji!

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji