Wyprawka do szpitala dla mamy

Kategorie

Filtry

Pokazuje 1 - 10 z 10 elementów

Wyprawka do szpitala dla mamy - wybierz najpotrzebniejsze akcesoria i ubrania w Mamaville

Pakowanie torby do szpitala, gdy przygotowujemy się do porodu, to zawsze nie tylko ekscytujące, ale i nieco stresujące przeżycie. Czy na pewno mam wszystko, czego będę potrzebowała? Czy nie zapomniałam o żadnych ważnych akcesoriach? Chociaż skupiamy się przy tym zwykle na przedmiotach, które potrzebne będą maluszkowi, gdy pojawi się na świecie, wyprawka do szpitala dla mamy powinna również zawierać gadżety i akcesoria, które bezpośrednio będą służyły właśnie mamie. W tej kategorii znajdziesz zatem przedmioty, które powinna zawierać wyprawka do porodu, uwzględniając wygodę i potrzeby przyszłej mamy. Są tutaj kosmetyki, które przydadzą się przed porodem, jak i tuż po nim - większość z nich to na tyle delikatne produkty, że będziesz mogła stosować je na swojej skórze, jak i wrażliwej skórze maluszka. Znajdziesz tu poduszki dla kobiet w ciąży, które powinna zawierać wyprawka do porodu, zwłaszcza gdy musisz zgłosić się do szpitala wcześniej (ale przyda się też po porodzie, gwarantując Wam wygodę). Poduszki do karmienia to także coś, co może zawierać torba do szpitala dla mamy, bowiem na początku czasem trudno znaleźć wygodną i odpowiednią pozycję do karmienia, a one w tym świetnie pomagają. Znajdzisz tu też otulacze dla niemolaków, które uspokoją i ukoją maleństwo nawet w niezbyt sprzyjających mu warunkach szpitalnych. Koszule do karmienia oraz koszulki do kangurowania ułatwią Wam bliskość, czy to podczas karmienia, czy po prostu przytulania.

Wyprawka do porodu - postaw na wysoką jakość i funkcjonalność

Pamiętaj, że Twoja wygoda, komfort i dobre samopoczucie z pewnością mają wpływ na dobry nastrój maluszka, który wyczuwa wszelkie emocje matki. Dlatego każda torba do szpitala dla mamy powinna zawierać nie tylko te niezbędniki, które zastosujesz do pielęgnacji maluszka, ale także takie gadżety, które uprzyjemnią i ułatwią Ci te zupełnie nowe dla Ciebie czynności. Znajdujące się tu akcesoria to produkty zaprojektowane przez polskie, niewielkie marki - wykonane z najwyższej jakości materiałów i z najwyższą starannością. Bardzo często twórcami tych gadżetów są... kreatywne mamy, które stworzyły te produkty początkowo na własne potrzeby, a później zmieniły je w biznes. Takie przedsiębiorcze mamy chcemy wspierać i doceniać, bo to właśnie one wiedzą najlepiej, z własnego doświadczenia, co powinna zawierać idealna wyprawka do szpitala dla mamy.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji