Książeczka sensoryczna CEKINUSIA Bejbik Books

119,00 zł

Darmowa dostawa od 399zł

40

Nowy produkt

Opis produktu

Cekinusia to 7-mio stronnicowa książeczka, pełna wyzwań. Na każdej stronie maluch znajdzie coś innego. Ruch, dźwięk, słuch, dotyk oraz wzrok, te umiejętności oraz zmysły będzie ćwiczyć przy każdej zabawie. Elementy, z których składa się książeczka, są większych rozmiarów. Dlatego dedykuję ją tym najmłodszym. 

Książeczki Bejbika są idealną zabawką w domu, czy w czasie podróży. Wykonane z miękkich materiałów, są najbezpieczniejsza aternatywą dla stadardowych zabawek w foteliku samochodowym, czy wózku.

Idealne w czasie wizyty u lekarza, w poczekalni urzędu, czy też wtedy kiedy rodzić potrzebuję chwili dla siebie. 

Dzieci bawią się nimi w ciszy i spokoju. To ważne, aby bez potrzeby nie stymulować układu nerwowego dziecka dodatkowymi bodźcami. W erze zabawek, grających, poruszających się oraz świecących, a czasem nawet posiadających te cechy jednocześnie. Zabawki takie jak książeczki Bejbika, powodują wyciszenie i naukę nad koncentracją i pełnym skupieniem w czasie zabawy, a w przyszłości nauki.

Szczegóły:

wymiary stron 20/20 cm
ilość stron 7
materiał to mikrofaza zamszowa EcoTex, filc, bawełna EcoTex, taśmy cekinowe
wypełnienie - kulka silikonowa

Podejmujemy ogromne starania, by materiały których używamy, były bezpieczne w kontakcie z dzieckiem. Bawełna pochodzi od polskich producentów, posiada wszelkie certyfikaty oraz EcoTex. Filc sprowadzamy z Europy, badź USA. W swoim składzie posiada wełnę i jedwab. Nie używamy filcu chińskiego, który w swoim składzie posiada tylko sztuczny poliester. 

 

UWAGA!

Sprawuj nadzór nad dzieckiem w czasie zabawy.

Sprawdzaj stopień zużycia zabawki. Jeśli stwierdzić brak elementu,

lub jego znaczne zużycie, wymień element na nowy.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

282 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Bejbik Books
Bejbik Books to marka zajmująca się tworzeniem interaktywnych zabawek dla dzieci. Naszym głównym produktem są Książeczki Bejbika. Uczymy i bawimy w jednym czasie. Rodzice, dzięki naszym produktom, znajdują czas dla siebie, a dzieci uczą się poprzez zabawę. Korzystamy z najlepszych materiałów, tworzymy z pasją i miłością. Setki zadowolonych małych klientów oraz tytuł Pioniera, mówi samo za siebie :)
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji