Hubert Marzyciel tablica manipulacyjna Foxy Family

579,00 zł

-10 zł dla zakupów od 189 zł | Tylko do piątku do północy na hasło: TEN10

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Hubert Marzyciel tablica manipulacyjna

Personalizacja:Bez personalizacji Personalizowany

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Hubert to młodszy brat Leona. Młodszy, ale nie gorzej wyposażony. Kółka, zamki i haczyki – tutaj fantazje ciekawskich brzdąców stają się rzeczywistością. A przecież każde zrealizowane marzenie, to uśmiech dziecka – bezcenne!

Składa sie na niego aż 20 elementów: 

 • koła zębate
 • sygnalizator świetlny/panel LED 
 • zamek na kluczyk
 • zapornica
 • pręt ze śrubkami
 • haczyk okienny
 • trąbka rowerowa
 • sznurki ze stoperami 
 • rura kanalizacyjna
 • zegar
 • korbka 
 • kołatka
 • zasuwka prosta
 • kólka meblowe obrotowe
 • drzwiczki + lusterko pod spodem
 • zasuwka na drzwiczkach
 • suwak
 • haczyki + sznurowki do nauki wiązania butów 

 

Tablica ma wymiary 82x62cm. Posiada z tyłu uchwyty do zamontowania na ścianie.

Tablica manipulacyjna to idealny produkt dla ciekawskiego brzdąca, którego pochłonie zabawa i odkrywanie poszczególnych elementow. Zabawka w duchu Montessori. Dzięki tablicom manipulacyjnym dziecko samodzielnie może sprawdzić co się stanie gdy czegoś dotknie, przekręci lub przesunie. Ruchome elementy to idealny sposób na wspieranie jego rozwoju. Tablica oddziałuje na zmysły. Pozwala poprawić koordynację ręka-oko, wspiera umiejętność logicznego myślenia, pozwala na samodzielność i ćwiczenie koncentracji. Za każdym razem, gdy maluch zdecyduje się na zabawę, może odkryć coś nowego. Dodatkowo, to niesamowita frajda, kiedy wspólnie z rodzicem może poznawać bardziej skomplikowane mechanizmy tablicy i dowiedzieć się do czego służą. Wypróbowanie wszystkich elementów na pewno zajmie trochę czasu, ale właśnie o to chodzi, żeby zabawka przez dłuższy czas zachęcała dziecko do eksplorowania poszczególnych jej części i dorastała wraz z dzieckiem.

Tablica manipulacyjna Lisek - Rudy przyjaciel Twojego dziecka o imieniu Hubert Marzyciel

Poznaj jeden z największych hitów wśród zabawek edukacyjnych dla dzieci - oto tablica manipulacyjna lisek rudy Hubert Marzyciel. Jest to kolejna wyjątkowa propozycja od marki Foxy Family - producenta niezwykle zabawnych i przyjaznych dzieciom tablic, które umożliwiają rozwój zmysłów i umiejętności poprzez zabawę. To idealne rozwiązanie dla wszystkich ciekawskich maluszków, których interesują wszelkie - niekoniecznie bezpieczne dla niego - elementy wyposażenia domowego, takie jak: klamki, włączniki, wtyczki, kontakty, uchwyty, kołatki… Masz takiego ciekawego świata brzdąca w domu? Ta zabawka to idealny pomysł dla Was!

Wiemy doskonale, jak często musisz upominać swą pociechę i pilnować, by nie dotykała tych przedmiotów, które mogą zrobić mu krzywdę. Tablica manipulacyjna dla dzieci rozwiązuje ten problem - gromadzi w jednym miejscu wszystkie te niezwykle ciekawe elementy i pozwala na samodzielne odkrywanie świata przez dziecko w bezpieczny sposób. Maluszek może sprawdzić, co stanie się, gdy czegoś dotknie, coś przesunie, za coś pociągnie… A Ty przy tym nie musisz obawiać się o jego paluszki czy ewentualne zniszczenia tychże domowych przedmiotów.

Jakie korzyści niosą za sobą zabawki manipulacyjne?

Takie angażujące zabawki manipulacyjne w duchu Montessori to idealny sposób na wspieranie rozwoju i ciekawości dziecka, a także oddziaływanie na wszystkie jego zmysły. Tablica manipulacyjna dla dzieci rozwija koordynację ręka-oko u dziecka, pozwala zrozumieć zależności między przyczyną a skutkiem, gwarantuje dziecku samodzielność, kształtuje koncentrację, logiczne myślenie i ostrożność u maluszka. Dla Twojej pociechy to niesamowita frajda, by odkrywać za każdym razem nowe właściwości tablicy i sprawdzać, do czego służą wszelkie jej elementy. A tablica manipulacyjna lisek rudy może pochwalić się naprawdę dużą ilością takich rozwiązań, bo posiada aż 20 pomysłowych elementów!

Dzięki temu, zabawka dorasta razem z dzieckiem, bo poznanie wszystkich zastosowań zajmuje sporo czasu. Eksplorowanie, własnoręczne eksperymentowanie, stukanie, pociąganie, przesuwanie… Do zrobienia jest tak wiele! Maluszek na pewno z chęcią sprawdzi, w jaki sposób może wykorzystywać rozmaite rozwiązania i funkcje tablicy.

Tablica manipulacyjna dla dzieci to innowacyjna zabawka, która stała się hitem!

Nic dziwnego, że tablica manipulacyjna dla dzieci stała się tak popularna, także jako pomysł na prezent. To z pewnością innowacyjne rozwiązanie, które na długie godziny zainteresuje maluszka, a także wyróżni się wśród wszystkich popularnych zabawek z sieciówek. Taka zabawka nie narzuca rozwiązań i funkcjonalności, ale pozwala dziecku samodzielnie je odkryć czy wymyślić, dzięki czemu w znacznie większym stopniu wpływa na jego rozwój. Propozycja od Foxy Family charakteryzuje się bardzo wysoką jakością, dlatego z pewnością posłuży Wam na długo. Sprawdź ofertę marki i zdecyduj, czy najbardziej spodoba Ci się tablica manipulacyjna lisek rudy czy inne wersje kolorystyczne.

Cechami drewna są niejednolitość faktury, zróżnicowana struktura, przebarwienia, sęczki. Nie stanowią one wad produktu.

*** Rekomendujemy, aby dzieci poniżej 3 lat bawiły się tablicą tylko pod nadzorem osoby dorosłej***

 

Będzie nam bardzo miło widzieć jak korzystacie z zakupu. Udostępniając zdjęcie prosimy oznacz je na instagramie @mamavillepl oraz @foxy_family_

Zapytaj o produkt

155 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Rodzaj obuwia
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Tablice manipulacyjne Polecane
   Zabawki sensoryczne Polecane
    Dla niemowląt Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Foxy Family
      Jakie są liski? Ciekawskie i sprytne! A chyba każdy rodzic przyzna, że to też typowe cechy dzieci. Gdy obserwowaliśmy naszych synów w mig wyłapaliśmy u nich tę samą ogromną ciekawość świata. Widzieliśmy, że chcą eksplorować, przekraczać kolejne granice i odkrywać samodzielnie, ile tylko się da. Postanowiliśmy im to ułatwić, udostępniając przedmioty codziennego użytku w bezpiecznej dla nich formie. Tak oto powstały tablice manipulacyjne liski. Chcieliśmy stworzyć tablice, które będą inne wizualnie. Zwierzęce kształty naszych tablic to nie dzieło przypadku. Padło na liski ze względu na ciekawość świata oraz na... nasze nazwisko! Nadaliśmy tablicom nazwy, a inspirowaliśmy sie imionami naszych dzieci, a następnie dzieci naszych przyjaciół, sąsiadów. Leon i Hubert, ale też Zośka, Nina czy Kosma to nie tylko perfekcyjnie wykonane tablice. Każda z nich jest inna, tak jak maluchy, które były dla nich inspiracją. Podczas produkcji tablic najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo. Używamy tylko atestowanych farb, szlifujemy i gładzimy wszelkie brzegi, każdy element starannie mocujemy. Ilość i rodzaj elementów dostosowaliśmy do potrzeb ciekawskiego brzdąca, dzięki czemu nie przytłaczają, ale też nie nudzą. Ważne jest dla nas, ze produkujemy w Polsce oraz współpracujemy z małymi rodzinnymi firmami, takimi jak nasza. Naszym marzeniem jest, by dzieci mogły rozwijać swoje naturalne zdolności w przyjazny dla nich sposób. Jeśli twoim też, to rozgość się, bo znajdziesz to w naszej rodzinie.
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji