Tablica manipulacyjna ABAM - samochód ABAM Tablice Manipulacyjne

150,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Tablica manipulacyjna ABAM - samochód

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

05

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

Szukasz tablicy manipulacyjnej dla swojego dziecka, ale nie masz dużo miejsca w pokoju, żeby ją zawiesić/postawić? Tworzymy podręczne tablice manipulacyjne właśnie na taką okoliczność! Oprócz tego, że są niewielkie, to świetnie nadają się nie tylko do rozwojowej zabawy tematycznej, ale także do samochodu, pociągu czy na pikniku :)

Nasze tablice wykonujemy z drewna, a nie z płyty wiórowej. Zabezpieczane są lakierem z atestem EN-71-3. Wszystkie tablice malujemy, lakierujemy i skręcamy własnoręcznie!

Dla tych, którzy lubią cztery kółka, mamy podręczną tablicę manipulacyjną w kształcie samochodu z 13 elementami manipulacyjnymi! 


1.) sznurówki do przewlekania przez oczka
2.) rzep
3.) zamek błyskawiczny
4.) zapięcie szkatułkowe - wajcha
5.) zasuwka metalowa
6.) zamek na kluczyk
7.) klamra ubraniowa
8.) lusterko
9.) piankowe i filcowe ozdoby
10.) kółko meblowe
11.) koła zębate
12.) klamra
13.) zasuwka

Pssst... Drewno jest wyjątkowe dzięki swojej strukturze i dlatego wybieramy to naturalne podłoże dla naszych tablic - i jak to z drewnem bywa, zawsze z jednej strony jest ładniejsze i właśnie tę stronę wybieramy dla Was jako frontową, główną, na której mocujemy elementy. Stąd też auto jedzie raz w lewą, a raz w prawą stronę :) Pozostały układ elementów jest oczywiście stały i niezmienny, a kierunek jazdy samochodu pozostaje niespodzianką :)

Uwaga: z uwagi na obecność niewielkich elementów tablica sensoryczna ABAM przeznaczony jest dla dzieci powyżej 36. miesiąca życia!

sklejka brzozowa suchotrwała, lakier z atestem EN-71 (bezpieczeństwo zabawek)

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

91 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający) Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
ABAM Tablice Manipulacyjne
Zamki, klucze, rzepy, kółka meblowe, lusterka, klamerki… Czy takie przedmioty mamy przed oczami myśląc o zabawkach dla dzieci? Z pewnością nie, ale jednocześnie, czy większość z nas nie przeżyła sytuacji, gdy dziecko po obdarowaniu wspaniałą, kolorową i drogą zabawką, bardziej zainteresowało się tekturowym kartonem, albo folią bąbelkową? Nic dziwnego – to właśnie te elementy życia codziennego wzbudzają największe zainteresowanie maluchów. A my zaspokajaniem tej ciekawości postanowiłyśmy się zająć! Nasze poszukiwania niewielkich tablic manipulacyjnych, mogących być równocześnie elementami codziennych zabaw tematycznych zakończyły się fiaskiem, dlatego wzięłyśmy sprawy w swoje ręce (dosłownie!) i wyszły z tego – jak sądzimy – całkiem ciekawe rzeczy. Każdą prezentowaną na tej stronie tablicę wykonujemy własnoręcznie, w myśl założeń pedagogiki montessoriańskiej, dokładając wszelkich starań, aby zaspokoiła zarówno zainteresowanie maluchów, jak i estetyczne potrzeby rodziców. Zresztą – przekonajcie się Państwo sami!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji