Tablica manipulacyjna KOSMONAUTA JAN Foxy Family

679,00 zł

- 15 zł na zakupy od 199 zł kod: MAMA15 | Tylko do końca niedzieli!

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Oferta dotyczy wersji do powieszenia

Tablica manipulacyjna Kosmonauta Jan to prawdziwy odkrywca! Uwielbia przygody oraz zabawę i  jest gotowy do zabrania Waszego malucha prosto na inna orbitę. Nie martwcie się – wróci bezpiecznie i to bardzo zadowolony!

Tablica składa się z 19 elementów:
Lampka LED/sygnalizator świetlny
Koła zębate
Haczyk okienny
Zamek na kluczyk
Sznurki ze stoperami
Zasuwka prosta
Dzwonek rowerowy
Kołatka
Kalkulator
Dzwoneczek
Zasuwa
Lusterko
Pasek z klamrą
Pręt ze śrubkami
Kółko meblowe
Kółko meblowe obrotowe
Przełącznik
Sorter
Maska/tablica kredowa

Tablica ma wymiary 80 x 44 cm.

Montaż: Posiada z tyłu uchwyty do zamontowania na ścianie.

Materiały: Nasze  tablice powstają w Polsce. Do produkcji używamy certyfikowanej sklejki FSC i bezpiecznych farb, a każdy element zabawki starannie szlifujemy. Tablice Foxy Family przebadane zostały przez niezależne laboratorium i posiadają Certyfikat Zgodności (CE) z normami europejskimi dotyczącymi bezpieczeństwa zabawek (PN-EN 71-1 i PN-EN 71-2). Cechami drewna są niejednolitość faktury, zróżnicowana struktura, przebarwienia, sęczki. Nie stanowią one wad produktu.

*** Tablica przeznaczona jest dla dzieci od lat 3. Zalecamy, aby dzieci bawiły się tablicą zawsze pod nadzorem osoby dorosłej***

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

199 Przedmioty

Opis
Płeć Chłopiec
Podobne produkty
Inne tej Marki
Tablice manipulacyjne Polecane
Zabawki sensoryczne Polecane
Dla niemowląt Polecane
Zabawa Polecane
Ostatnio przeglądane
O marce
baner
logo
Foxy Family
Jakie są liski? Ciekawskie i sprytne! A chyba każdy rodzic przyzna, że to też typowe cechy dzieci. Gdy obserwowaliśmy naszych synów w mig wyłapaliśmy u nich tę samą ogromną ciekawość świata. Widzieliśmy, że chcą eksplorować, przekraczać kolejne granice i odkrywać samodzielnie, ile tylko się da. Postanowiliśmy im to ułatwić, udostępniając przedmioty codziennego użytku w bezpiecznej dla nich formie. Tak oto powstały tablice manipulacyjne liski. Chcieliśmy stworzyć tablice, które będą inne wizualnie. Zwierzęce kształty naszych tablic to nie dzieło przypadku. Padło na liski ze względu na ciekawość świata oraz na... nasze nazwisko! Nadaliśmy tablicom nazwy, a inspirowaliśmy sie imionami naszych dzieci, a następnie dzieci naszych przyjaciół, sąsiadów. Leon i Hubert, ale też Zośka, Nina czy Kosma to nie tylko perfekcyjnie wykonane tablice. Każda z nich jest inna, tak jak maluchy, które były dla nich inspiracją. Podczas produkcji tablic najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo. Używamy tylko atestowanych farb, szlifujemy i gładzimy wszelkie brzegi, każdy element starannie mocujemy. Ilość i rodzaj elementów dostosowaliśmy do potrzeb ciekawskiego brzdąca, dzięki czemu nie przytłaczają, ale też nie nudzą. Ważne jest dla nas, ze produkujemy w Polsce oraz współpracujemy z małymi rodzinnymi firmami, takimi jak nasza. Naszym marzeniem jest, by dzieci mogły rozwijać swoje naturalne zdolności w przyjazny dla nich sposób. Jeśli twoim też, to rozgość się, bo znajdziesz to w naszej rodzinie.
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji