ABAM Tablica Manipulacyjna - Miętowo-srebrny domek ABAM Tablice Manipulacyjne

164,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

ABAM Tablica Manipulacyjna - Miętowo-srebrny domek

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

03

Nowy produkt

Opis produktu

Naturalne drewno jest zawsze w modzie - odnajdzie się idealnie w każdym wnętrzu dziecięcego pokoju!
Ta kompaktowa tablica manipulacyjna (o wymiarach 37×29 cm) doskonale sprawdza się do rozwoju małej motoryki dzieci, ciągów przyczynowo-skutkowych i ćwiczenia wyobraźni. Rozwija wszystkie zmysły i pozwala ciekawie wypełnić czas podczas podróży, oczekiwania na danie w restauracji, w kolejce do lekarza i wszędzie tam, gdzie maluch potrzebuje pochłaniającego zajęcia.

W naszym domku znajdziecie aż 12 elementów manipulacyjnych:

1.) klamra szkatułkowa

2.) zapięcie ubraniowe – klamra

3.) lusterko

4.) zamek z kluczykiem

5.) forajtka – korbka

6.) koła zębate

7.) piankowe ozdoby

8.) zamek błyskawiczny

9.) rzep

10.) sznurówka do przewlekania przez 8 oczek

11.) kółko meblowe

12.) zapięcie szkatułkowe – haczyk

 

Pssst... Drewno jest wyjątkowe dzięki swojej strukturze i dlatego wybieramy to naturalne podłoże dla naszych tablic - i jak to z drewnem bywa, zawsze z jednej strony jest ładniejsze i właśnie tę stronę wybieramy dla Was jako frontową, główną, na której mocujemy elementy. Stąd też komin w naszym domku raz bywa z lewej, a raz z prawej strony. Pozostały układ elementów jest oczywiście stały i niezmienny, a strona komina pozostaje niespodzianką :)

UWAGA: Z uwagi na obecność małych części, tablica sensoryczna ABAM jest nieodpowiednia dla dzieci poniżej 3. roku życia

sklejka suchotrwała brzozowa, farba z atestem EN-71 (bezpieczeństwo zabawek)

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

72 Przedmioty

Czas dostawy: -- (Kurier DPD)

Czas dostawy: (Kurier DPD)

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający) Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
ABAM Tablice Manipulacyjne
Zamki, klucze, rzepy, kółka meblowe, lusterka, klamerki… Czy takie przedmioty mamy przed oczami myśląc o zabawkach dla dzieci? Z pewnością nie, ale jednocześnie, czy większość z nas nie przeżyła sytuacji, gdy dziecko po obdarowaniu wspaniałą, kolorową i drogą zabawką, bardziej zainteresowało się tekturowym kartonem, albo folią bąbelkową? Nic dziwnego – to właśnie te elementy życia codziennego wzbudzają największe zainteresowanie maluchów. A my zaspokajaniem tej ciekawości postanowiłyśmy się zająć! Nasze poszukiwania niewielkich tablic manipulacyjnych, mogących być równocześnie elementami codziennych zabaw tematycznych zakończyły się fiaskiem, dlatego wzięłyśmy sprawy w swoje ręce (dosłownie!) i wyszły z tego – jak sądzimy – całkiem ciekawe rzeczy. Każdą prezentowaną na tej stronie tablicę wykonujemy własnoręcznie, w myśl założeń pedagogiki montessoriańskiej, dokładając wszelkich starań, aby zaspokoiła zarówno zainteresowanie maluchów, jak i estetyczne potrzeby rodziców. Zresztą – przekonajcie się Państwo sami!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji