ABAM Tablica Manipulacyjna - Miętowy Domek ABAM Tablice Manipulacyjne

169,99 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

ABAM Tablica Manipulacyjna - Miętowy Domek

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

02

Nowy produkt

Opis produktu

Najlepszą inspiracją zawsze są dla nas nasi Klienci, pierwszy miętowy domek powstał na zamówienie jednego z nich, a później stał się zdecydowanym faworytem w Państwa wyborach. Dlatego szczególnie polecamy, bo same mamy do niego wyjątkową sympatię ;)

Miętowy domek i elementy w kolorystyce czarno-białej! A do tego wszystkiego 12 elementów manipulacyjnych! Proponujemy Państwu kompaktową i podręczną tablicę manipulacyjną, wykonaną własnoręcznie, doskonale sprawdzającą się do rozwoju małej motoryki dzieci, ćwiczenia ciągów przyczynowo-skutkowych oraz wyobraźni.
Rozwija wszystkie zmysły i pozwala ciekawie wypełnić czas podczas podróży, oczekiwania na danie w restauracji, w kolejce do lekarza i wszędzie tam, gdzie maluch potrzebuje pochłaniającego zajęcia. A mniejszy rozmiar tablicy (29 ×37 cm) pozwala nie rozstawać się z nią na krok.

Dzieci mogą rozwijać swoje zdolności manualno-sensoryczne przy użyciu następujących elementów:

 • zamek łazienkowy biały
 • zamek na kluczyk
 • klamra skrzyniowa
 • klamra do ubrań
 • sznurówka do przewlekania przez 8 oczek
 • zamek błyskawiczny
 • rzep
 • koła zębate
 • piankowe elementy w kształcie figur geometrycznych
 • lusterko
 • kółko meblowe
 • zapięcie szkatułkowe

 

Pssst... Drewno jest wyjątkowe dzięki swojej strukturze i dlatego wybieramy to naturalne podłoże dla naszych tablic - i jak to z drewnem bywa, zawsze z jednej strony jest ładniejsze i właśnie tę stronę wybieramy dla Was jako frontową, główną, na której mocujemy elementy. Stąd też komin w naszym domku raz bywa z lewej, a raz z prawej strony. Pozostały układ elementów jest oczywiście stały i niezmienny, a strona komina pozostaje niespodzianką :)

UWAGA: z uwagi na obecność niewielkich elementów, tablica manipulacyjna ABAM wskazana jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. 

Sklejka brzozowa suchotrwała, farba z atestem EN-71 (bezpieczeństwo zabawek)

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

88 Przedmioty

Czas dostawy: -- (Kurier DPD)

Czas dostawy: (Kurier DPD)

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku Cały rok
Materiał (przeważający) Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
ABAM Tablice Manipulacyjne
Zamki, klucze, rzepy, kółka meblowe, lusterka, klamerki… Czy takie przedmioty mamy przed oczami myśląc o zabawkach dla dzieci? Z pewnością nie, ale jednocześnie, czy większość z nas nie przeżyła sytuacji, gdy dziecko po obdarowaniu wspaniałą, kolorową i drogą zabawką, bardziej zainteresowało się tekturowym kartonem, albo folią bąbelkową? Nic dziwnego – to właśnie te elementy życia codziennego wzbudzają największe zainteresowanie maluchów. A my zaspokajaniem tej ciekawości postanowiłyśmy się zająć! Nasze poszukiwania niewielkich tablic manipulacyjnych, mogących być równocześnie elementami codziennych zabaw tematycznych zakończyły się fiaskiem, dlatego wzięłyśmy sprawy w swoje ręce (dosłownie!) i wyszły z tego – jak sądzimy – całkiem ciekawe rzeczy. Każdą prezentowaną na tej stronie tablicę wykonujemy własnoręcznie, w myśl założeń pedagogiki montessoriańskiej, dokładając wszelkich starań, aby zaspokoiła zarówno zainteresowanie maluchów, jak i estetyczne potrzeby rodziców. Zresztą – przekonajcie się Państwo sami!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji