ABAM Tablica Manipulacyjna - Miętowy Domek ABAM Tablice Manipulacyjne

169,99 zł

Darmowa dostawa od ABAM Tablice Manipulacyjne od 699zł

02

Nowy produkt

Opis produktu

Najlepszą inspiracją zawsze są dla nas nasi Klienci, pierwszy miętowy domek powstał na zamówienie jednego z nich, a później stał się zdecydowanym faworytem w Państwa wyborach. Dlatego szczególnie polecamy, bo same mamy do niego wyjątkową sympatię ;)

Miętowy domek i elementy w kolorystyce czarno-białej! A do tego wszystkiego 12 elementów manipulacyjnych! Proponujemy Państwu kompaktową i podręczną tablicę manipulacyjną, wykonaną własnoręcznie, doskonale sprawdzającą się do rozwoju małej motoryki dzieci, ćwiczenia ciągów przyczynowo-skutkowych oraz wyobraźni.
Rozwija wszystkie zmysły i pozwala ciekawie wypełnić czas podczas podróży, oczekiwania na danie w restauracji, w kolejce do lekarza i wszędzie tam, gdzie maluch potrzebuje pochłaniającego zajęcia. A mniejszy rozmiar tablicy (29 ×37 cm) pozwala nie rozstawać się z nią na krok.

Dzieci mogą rozwijać swoje zdolności manualno-sensoryczne przy użyciu następujących elementów:

 • zamek łazienkowy biały
 • zamek na kluczyk
 • klamra skrzyniowa
 • klamra do ubrań
 • sznurówka do przewlekania przez 8 oczek
 • zamek błyskawiczny
 • rzep
 • koła zębate
 • piankowe elementy w kształcie figur geometrycznych
 • lusterko
 • kółko meblowe
 • zapięcie szkatułkowe

 

Pssst... Drewno jest wyjątkowe dzięki swojej strukturze i dlatego wybieramy to naturalne podłoże dla naszych tablic - i jak to z drewnem bywa, zawsze z jednej strony jest ładniejsze i właśnie tę stronę wybieramy dla Was jako frontową, główną, na której mocujemy elementy. Stąd też komin w naszym domku raz bywa z lewej, a raz z prawej strony. Pozostały układ elementów jest oczywiście stały i niezmienny, a strona komina pozostaje niespodzianką :)

UWAGA: z uwagi na obecność niewielkich elementów, tablica manipulacyjna ABAM wskazana jest dla dzieci powyżej 3. roku życia. 

Sklejka brzozowa suchotrwała, farba z atestem EN-71 (bezpieczeństwo zabawek)

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

90 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
ABAM Tablice Manipulacyjne
Zamki, klucze, rzepy, kółka meblowe, lusterka, klamerki… Czy takie przedmioty mamy przed oczami myśląc o zabawkach dla dzieci? Z pewnością nie, ale jednocześnie, czy większość z nas nie przeżyła sytuacji, gdy dziecko po obdarowaniu wspaniałą, kolorową i drogą zabawką, bardziej zainteresowało się tekturowym kartonem, albo folią bąbelkową? Nic dziwnego – to właśnie te elementy życia codziennego wzbudzają największe zainteresowanie maluchów. A my zaspokajaniem tej ciekawości postanowiłyśmy się zająć! Nasze poszukiwania niewielkich tablic manipulacyjnych, mogących być równocześnie elementami codziennych zabaw tematycznych zakończyły się fiaskiem, dlatego wzięłyśmy sprawy w swoje ręce (dosłownie!) i wyszły z tego – jak sądzimy – całkiem ciekawe rzeczy. Każdą prezentowaną na tej stronie tablicę wykonujemy własnoręcznie, w myśl założeń pedagogiki montessoriańskiej, dokładając wszelkich starań, aby zaspokoiła zarówno zainteresowanie maluchów, jak i estetyczne potrzeby rodziców. Zresztą – przekonajcie się Państwo sami!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji