Leon Zawodowiec tablica manipulacyjna Foxy Family

579,00 zł

Kliknij tutaj i odbierz 20 zł rabatu na pierwsze zakupy!

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Leon Zawodowiec tablica manipulacyjna

Personalizacja:Bez personalizacji Personalizowany

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

 

Poznajcie Leona Zawodowca! Leon był pierwszy. Wyczekany, wypolerowany, wypieszczony do ostatniej śrubki. Mówi się, że przy pierwszym dziecku zawsze mamy ręce pełne roboty. Leon to prawdziwy zawodowiec – dzięki niemu to właśnie małe łapki mają co robić przez cały dzień. A Mamę i Tatę w tym czasie zapraszamy na ciepłą kawę…

Składa się na niego aż 20 elementów: 

 • koła zębate 
 • sygnalizator świetlny/panel LED 
 • zamek na kluczyk
 • zapornica
 • pręt ze śrubkami
 • haczyk okienny
 • trąbka rowerowa
 • sznurki ze stoperami 
 • rura kanalizacyjna
 • zegar 
 • korbka
 • kołatka
 • zasuwka prosta
 • kółka meblowe obrotowe
 • drzwiczki + lusterko pod spodem
 • zasuwka na drzwiczkach
 • suwak
 • haczyki + sznurówki do nauki wiązania butów 

 

Tablica ma wymiary 82x62cm. Posiada z tyłu uchwyty do zamontowania na ścianie.

Tablica została wykonana z bezpiecznej, ekologicznej sklejki liściastej posiadającej certyfikat Forest Stewardship  Council® - FSC gwarantujący, że produkty zostały wytworzone z materiałów pochodzących z odpowiedzialnie gospodarowanych źródeł. Pomalowana jest ekologiczną oraz przyjazną dzieciom farbą na bazie wody, rekomendowaną przez Polskie Towarzystwo Alergologiczne.

Tablica manipulacyjna to idealny produkt dla ciekawskiego brzdąca, którego pochłonie zabawa i odkrywanie poszczególnych elementów. Zabawka w duchu Montessori. Dzięki tablicom manipulacyjnym dziecko samodzielnie może sprawdzić co się stanie gdy czegoś dotknie, przekręci lub przesunie. Ruchome elementy to idealny sposób na wspieranie jego rozwoju. Tablica oddziałuje na zmysły. Pozwala poprawić koordynację ręka-oko, wspiera umiejętność logicznego myślenia, pozwala na samodzielność i ćwiczenie koncentracji. Za każdym razem, gdy maluch zdecyduje się na zabawę, może odkryć coś nowego. Dodatkowo, to niesamowita frajda, kiedy wspólnie z rodzicem może poznawać bardziej skomplikowane mechanizmy tablicy i dowiedzieć się do czego służą. Wypróbowanie wszystkich elementów na pewno zajmie trochę czasu, ale właśnie o to chodzi, żeby zabawka przez dłuższy czas zachęcała dziecko do eksplorowania poszczególnych jej części i dorastała wraz z dzieckiem.

Tablica manipulacyjna Lisek Szary - Leon Zawodowiec, którego pokocha Twoje dziecko

Tablica manipulacyjna dla dzieci to od dłuższego czasu HIT wśród wszystkich zabawek dla dzieci - na rynku pojawia się bardzo wiele różnorodnych propozycji i ciekawych rozwiązań dla Twojej pociechy. Jeśli jeszcze o niej nie słyszeliście, koniecznie trzeba to nadrobić. Tablica manipulacyjna lisek szary o imieniu Leon Zawodowiec to wyjątkowa i innowacyjna zabawka, która pomaga zaspokoić ciekawość małych odkrywców. Jest to tablica, na której zamontowane zostały różnorodne elementy domowego użytku codziennego, takie jak: zamek na kluczyk, dzwonek, zasuwka, sznurowadło, suwak, kółka meblowe, włącznik i inne tego typu ciekawe dla dziecka przedmioty. Wiele maluszków z ogromnym zainteresowaniem próbuje bawić się takimi rzeczami w domu, co zwykle nie jest dla niego w pełni bezpieczne. Martwiąc się o jego bezpieczeństwo i o ewentualne zniszczenie takich przedmiotów, zawsze zabraniamy dzieciom dotykania ich. Tablica manipulacyjna dla dzieci to coś, co rozwiązuje ten problem - maluszek może swobodnie odkrywać dzięki niej świat, a Ty bez problemu możesz mu na to pozwolić.

Dlaczego warto mieć taką tablicę manipulacyjną dla dzieci?

Tego typu zabawki manipulacyjne, stworzone w duchu Montessori, niesamowicie intrygują dziecko i zajmują na długie godziny. Dzięki takiej tablicy maluszek może sam sprawdzać, co stanie się, kiedy wykona jakąś akcję, np. coś wciśnie, pociągnie, włączy, a może w coś stuknie… W ten sposób, umożliwiając dziecku samodzielność, wspieramy jego rozwój. Tablica manipulacyjna dla dzieci wpływa na koordynację ręka-oko, pogłębia koncentrację u dziecka, uczy logicznego myślenia i kreatywności. To niesamowita frajda dla maleństwa, by odkrywać wszystkie możliwości samodzielnie, wciąż wymyślając nowe rozwiązania. Eksplorowanie i poznawanie wszystkich jej części zajmuje wiele czasu, a wraz z dorastaniem dziecka, zaczyna być dla niego coraz bardziej logiczne. Dzięki temu jest to zabawka, która z całą pewnością posłuży Wam na dłużej.

Zabawki manipulacyjne handmade mają ogromną przewagę nad tymi sieciówkowymi!

Popularne zabawki z sieciówek bardzo często przytłaczają dziecko nadmierną ilością bodźców - kolorów, dźwięków i światełek. Zwykle dyktują konkretne rozwiązania i funkcjonalności, przez co szybko się nudzą. Dziecko nie może dzięki nim samodzielnie podejmować decyzji co do własnych działań, bo zabawka ma je z góry ustalone. Tym właśnie różnią się zabawki manipulacyjne, które pozwalają dziecku na znacznie większą samodzielność i wymagają większego zaangażowania. Tablica manipulacyjna lisek szary to zatem znakomity pomysł dla dziecka, które jest ciekawe świata. Sprawdzi się rewelacyjnie jako prezent na wiele okazji, a jej szary kolor będzie na pewno pasował do pokoju maluszka, niezależnie od jego wystroju.

Cechami drewna są niejednolitość faktury, zróżnicowana struktura, przebarwienia, sęczki. Nie stanowią one wad produktu.

*** Rekomendujemy, aby dzieci poniżej 3 lat bawiły się tablicą tylko pod nadzorem osoby dorosłej***

Będzie nam bardzo miło widzieć jak korzystacie z zakupu. Udostępniając zdjęcie prosimy oznacz je na instagramie @mamavillepl oraz @foxy_family_

Zapytaj o produkt

91 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Tablice manipulacyjne Polecane
   Zabawki sensoryczne Polecane
    Dla niemowląt Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Foxy Family
      Jakie są liski? Ciekawskie i sprytne! A chyba każdy rodzic przyzna, że to też typowe cechy dzieci. Gdy obserwowaliśmy naszych synów w mig wyłapaliśmy u nich tę samą ogromną ciekawość świata. Widzieliśmy, że chcą eksplorować, przekraczać kolejne granice i odkrywać samodzielnie, ile tylko się da. Postanowiliśmy im to ułatwić, udostępniając przedmioty codziennego użytku w bezpiecznej dla nich formie. Tak oto powstały tablice manipulacyjne liski. Chcieliśmy stworzyć tablice, które będą inne wizualnie. Zwierzęce kształty naszych tablic to nie dzieło przypadku. Padło na liski ze względu na ciekawość świata oraz na... nasze nazwisko! Nadaliśmy tablicom nazwy, a inspirowaliśmy sie imionami naszych dzieci, a następnie dzieci naszych przyjaciół, sąsiadów. Leon i Hubert, ale też Zośka, Nina czy Kosma to nie tylko perfekcyjnie wykonane tablice. Każda z nich jest inna, tak jak maluchy, które były dla nich inspiracją. Podczas produkcji tablic najważniejsze dla nas jest bezpieczeństwo. Używamy tylko atestowanych farb, szlifujemy i gładzimy wszelkie brzegi, każdy element starannie mocujemy. Ilość i rodzaj elementów dostosowaliśmy do potrzeb ciekawskiego brzdąca, dzięki czemu nie przytłaczają, ale też nie nudzą. Ważne jest dla nas, ze produkujemy w Polsce oraz współpracujemy z małymi rodzinnymi firmami, takimi jak nasza. Naszym marzeniem jest, by dzieci mogły rozwijać swoje naturalne zdolności w przyjazny dla nich sposób. Jeśli twoim też, to rozgość się, bo znajdziesz to w naszej rodzinie.
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji