JollyHeap Magnetyczny zestaw STEM 100 sztuk beż-niebieski JollyHeap

6 580,00 zł

-10 zł dla zakupów od 189 zł | Tylko do piątku do północy na hasło: TEN10

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

JollyHeap Magnetyczny zestaw STEM 100 sztuk beż-niebieski

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

1423/100 Basic

Nowy produkt

do 7 dni

Opis produktu

Kolor: Beżowy + niebieski
Ilość klocków w zestawie: 
100 (70 sześcianów + 30 trójkątów)
Rekomendowany wiek: 
1-99

Rozmiar klocka: 12x12 cm

Zestaw miękkich magnetycznych klocków JollyHeap to niesamowity zestaw kreatywny, który otwiera drzwi do nieograniczonych możliwości zabawy.

 • Klocki są miękkie i bezpieczne dla dzieci oraz otoczenia. Dzieci mogą rzucać nimi, skakać na nich - to świetna zabawa, która nie niesie ze sobą ryzyka uszkodzenia opiekunów, lamp czy okien.

 • Klocki są produkowane ręcznie w Polsce, co gwarantuje ich trwałość. Mogą służyć przez lata, nawet w trudnych warunkach, takich jak przedszkola, szkoły czy sale zabaw.

 • Klocki JollyHeap można prać w w pralce. Tak, dobrze przeczytałeś! Wrzucasz klocki do pralki na programie 30 stopni, a po wyjęciu są czyste i gotowe do dalszej zabawy. To niesamowita wygoda dla rodziców i opiekunów.

 • W każdym klocku znajduje się aż 24 magnesy, co pozwala na tworzenie naprawdę skomplikowanych konstrukcji.

 • Możesz zbudować figury, budynki, kryjówki, meble, tory przeszkód, a nawet zjeżdżalnie - jedynie Twoja wyobraźnia stanowi ograniczenie.

 • Klocki JollyHeap to nie tylko narzędzie do zabawy, ale także doskonała pomoc edukacyjna. Możesz wykorzystać je do nauki języka, matematyki czy fizyki, ucząc dzieci poprzez zabawę i eksperymenty.

W skrócie, te magnetyczne klocki to inwestycja w rozwój i kreatywność dzieci. Dzięki nim, nauka staje się fascynującym doświadczeniem, a zabawa nie zna granic.


 

Wytrzymała tkanina / Pianka wysokoelastyczna - odporna na odkształcenia / Silne magnesy neodymowe

Zapytaj o produkt

10 Przedmioty

Podobne produkty
Inne tej Marki
  Klocki magnetyczne Polecane
   Klocki i układanki Polecane
    Zabawa Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     JollyHeap
     JollyHeap® to duże miękkie klocki, które dzięki magnetyzmowi tworzą stabilne konstrukcje odwzorowujące przedmioty w ich rzeczywistej wielkości.Dzięki klockom dzieci mogą kształcić wiele umiejętności oraz rozwijać umysł i ciało poprzez zabawę.Klocki z powodzeniem wykorzystasz w systemach Montessori, czy STEAM ucząc podstaw matematyki i fizyki, współpracy w grupie, czy podstaw projektowania.Ponadto klocki rozwijają wyobraźnię przestrzenną, motorykę małą i dużą, koordynację wzrokowo-ruchową czy kreatywność.Klocki JollyHeap® z powodzeniem wykorzystasz również w terapii integracji sensorycznej oraz rehabilitacji ruchowej.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji