Chusta do noszenia Naturalna Prostota Mi Bliskie

1 200,00 zł

Rabat -15 zł od kwoty 199 zł na hasło SPECIAL15| Do niedzieli do północy

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Długa chusta tkana Naturalna Prostota otuli Was ciepłym beżem i oczaruje prawdziwym minimalizmem i delikatnością. Chusta o uniwersalnej grubości, która posłuży Wam do noszenia maluszka jak i kilkulatka.

Wzór Prostota

Bezmiar nieba, bezkres wydm, przestrzeń - lecz nie tylko poza nami, a w nas. Czas by się zatrzymać, uważność na to co nas otacza. Spokój i skupienie na tym, co jest nam bliskie. To zainspirowało nas do stworzenia minimalistycznego wzoru, a także pokazuje że to co piękne, może być proste.

Dlaczego beż?

Ciepło splecionych dłoni. Miękkość dziecięcej skóry. Stópka dotykająca po raz pierwszy gorącego piasku. Przeplatające się oddechy, które rozpływają się w jeden spokojny rytm. Gdyby miłość rodzica miała mieć kolor, to byłby dla nas beżowy. Na myśl przywodzi najpiękniejsze wspólne momenty. Otuli Was swoim ciepłem.

Dostępne rozmiary: S=3.6m, M=4.2m, L=4.6m

Wątek 100% organicznej certyfikowanej bawełny Osnowa: 100% czystej bawełny

Zapytaj o produkt

6 Przedmioty

Opis
Materiał (przeważający)Bawełna
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Chusty Polecane
   Chusty i nosidełka Polecane
    Podróż Polecane
     Dziecko Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Mi Bliskie
      Wierzymy, że BYĆ blisko jest najważniejsze, a CHUSTA to sposób, żeby tę bliskość ułatwić.Naturalne kolory, organiczna przędza, minimalistyczny styl oraz etyczna produkcja – to wszystko znajdziesz w ekologicznych chustach do noszenia dzieci MiBliskie. Ufamy, że poprzez odpowiedzialną produkcję, szacunek do natury, proponowanie odpowiedzialnych wyborów konsumenckich oraz dzięki działalności charytatywnej, mamy pozytywny wpływ na świat, jaki pozostawimy naszym dzieciom.
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji