Kosz Mojżesza, otulacz dla noworodka i inne akcesoria do spania

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 182 elementów

Kosz Mojżesza - spokojny i cichy sen

Zapewnienie dziecku bezpiecznego i komfortowego miejsca do spania, to podstawa prawidłowego rozwoju naszego maluszka. Idealnym i przytulnym miejscem będzie zatem kosz Mojżesza, który jest rekomendowany aż do szóstego miesiąca życia. Nasz maluszek ma lepszą widoczność, dzięki najlepszemu przepływowi powietrza, a my mamy na niego oko z każdej strony. Akcesoria do spania firmy Moba, dostępne w naszym sklepie zostały wykonane z elastycznego tworzywa, nie skrzypią i nie szeleszczą. Gwarantują naszemu maluszkowi spokojny sen, a my możemy poświęcić wolny czas na relaks. Wytrzymały i nowoczesny kosz Mojżesza zachwyca swoim designem oraz cudowną kolorystyką. W zestawie posiada również oddychający materacyk i filtr przeciw kurzowy.

Otulacz dla noworodka - wyjątkowa opieka

Każdy maluszek, który dopiero pojawił się na świecie potrzebuje dużo ciepła i wyjątkowej opieki. Nie łatwo mu jest przyzwyczaić się do nowego środowiska i tylu nowych bodźców. Otulacz dla noworodka to idealne rozwiązanie na stopniowe oswajanie naszego noworodka z życiem, już poza brzuchem swojej mamy. Możemy nim otulić naszego maluszka, aby go uspokoić i utulić do snu. Jest wykonany z miękkich i delikatnych dla skóry dziecka materiałów. Można dopasować do niego szumiącego misia firmy Whisbear, który dzięki swoim łagodnym dźwiękom ukołysze dziecko do snu i uspokoi gdy będzie płakało. Otulacz dla noworodka dostępny w sklepie Mamaville, to stylowy i piękny pomocnik dla każdej mamy.

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji