Prezenty personalizowane dla dzieci

Kategorie

na stronę
Pokazuje 1 - 48 z 71 elementów

Spraw pamiątkę na całe życie! Prezenty personalizowane dla dzieci

W życiu każdego z nas nastają chwile i uroczystości, które chcemy pamiętać zawsze. Z biegiem lat sami tworzymy swoje wspomnienia, jednakże w misji tej, musimy wspomóc nasze maluszki! Dzięki prezentom personalizowanym dla dzieci wykreujemy najprawdziwsze skojarzenia – a wiele lat później – dorastające pociechy nie ukryją łez szczęścia i wzruszenia. Te wehikuły czasu to doskonałe propozycje na ważne uroczystości, takie jak chrzest, pierwsze urodziny czy inne, osobiste święta najmłodszych. Personalizowany prezent na roczek lub pierwsze spotkanie z okazji narodzin, cechuje się niezwykłymi i niepowtarzalnymi elementami. Warto dołączyć do niego tak ważne informacje jak imiona, lecz również osobistą metryczkę dziecka – wagę, wzrost oraz datę przyjścia na świat. Wszystko to sprawi, że maleńki człowieczek już zawsze będzie czuł się wyjątkowy.

Wybierz oryginalny, personalizowany prezent na roczek. Przedstawiamy kopalnię pomysłów!

Nasze podarunki pragniemy tworzyć z najwyższą starannością oraz dbałością – nie tylko o design, lecz również użyte materiały. Piękne i unikatowe maskotki w postaci Pandy oraz Liska, uszyto z wysokogatunkowych elementów dbających o zdrowie dziecka. Ponadto, ręczna produkcja jest gwarantem oryginalności, a także zachwycającego wyglądu! Od teraz, przytulanka może towarzyszyć maluszkowi wszędzie – lisiczka Marta oraz panda Albert będą z nim na zawsze :) Wspaniałym pomysłem na personalizowany prezent na roczek, są również różnego rodzaju ozdobne metryczki do powieszenia na ścianę, w postaci pięknych grafik ze światełkami. Tak zaprojektowane podarunki do końca życia stworzą niepowtarzalne wspomnienia i wyobrażenia o beztroskich latach. Nadaj charakter uroczystości dzięki prezentom personalizowanym dla dzieci!

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji