Pchacz kwiatek BAJO

179,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Pchacz kwiatek

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

179

Nowy produkt

3-5 dni

Opis produktu

Czy ten kwiat rozkwita?
Ten kwiat kwitnie, gdy jedzie.

A kiedy prędkość jest duża zamienia się w wirujące koło. Jak to możliwe?

Tęczowy kwiat to osobliwy przypadek. Jeździ, wiruje i ma kolorowe płatki. Gdy dziecko zaczyna z nim iść, jego płatki unoszą się i wirują w koło. Natomiast pod wpływem prędkości, kolory tęczy zamieniają się w biel. Dziecko bawiąc się tą zabawką doświadcza wielu zagadnień ułatwiających poznawanie świata. Jednym z nich jest prawo fizyki, polegające na przekazywaniu energii. Gdy dziecko zaczyna pchać zabawkę uruchamiany jest w niej mechanizm powodujący obracanie się kwiatu wokół własnej osi. Siły odśrodkowe oddziałują na płatki sprawiając, że podnoszą się i obracają z pewną prędkością pokazując zasadę mieszania barw. W rezultacie kwiatek zaczyna zmieniać swój pierwotny wygląd oraz objętość, co intryguje i zachęca do zabawy. Zabawka kształtuje zdolności manualne i przyczynia się do rozwoju motoryki dużej, angażując ruchy ciała i rąk. Wspiera stawianie pierwszych kroków dziecka.

Drewno bukowe i jaworowe.

Zapytaj o produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Podobne produkty
Do pchania i ciągnięcia Polecane
  Zabawki drewniane Polecane
   Zabawki edukacyjne i rozwojowe Polecane
    Zabawa Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     BAJO
     Bajo to rodzinna polska firma, założona w 1993 roku przez Wojciecha Bajora, architekta akademickiego i scenografa. Nasza marka cieszy się pełnym zaufaniem zarówno dzieci, jak i ich rodziców. Zabawki Bajo są często używane jako pomoce pedagogiczne w przedszkolach, znajdując zastosowanie w celach edukacyjnych i rehabilitacyjnych.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji