Miś do ciągniecia ♥ PUPPIL Lulaby

65,00 zł

Darmowa dostawa od Lulaby od 699zł

Nowy produkt

Opis produktu

Nasz Puppil Miś będzie doskonałym towarzyszem zabaw dla rocznego dziecka, które zazwyczaj w tym okresie podejmuje pierwsze próby swobodnego poruszania się. Na tym etapie zabawki do ciągnięcia, wózki dla lalek, czy pchacze stają się jednymi z ulubionych zabawek, które pomagają dziecku doskonalić nowo nabyte umiejętności.


Naszą kolekcję drewnianych zabawek do ciągnięcia Puppil rozpoczyna Miś - ukochane zwierzątko dzieci, król lasu, wielbiciel malin, poziomek i rzecz jasna miodu. Obok niedźwiadka brunatnego w naszej kolekcji pojawił się niedźwiadek polarny dla wszystkich, którzy tęsknią za prawdziwą śnieżną i mroźną zimą. Przy okazji 27 luty to międzynarodowe święto Niedźwiedzi Polarnych - wszyscy urodzeni tego dnia mogą świętować razem z białym misiem.

Puppila wykonaliśmy z certyfikowanego drewna bukowego FSC. Pyszczek, uszka malowane są ręcznie przez sprawną rękę plastyczki.

Pozostałe kolorowe elementy malowane są bezpiecznymi farbami z atestem. Do misia przymocowany jest bawełniany sznureczek.

Niedźwiadek brunatny występuje w dwóch wariantach: z niebieskim pyszczkiem i łapkami lub różowym. Wybierając ten wariant napisz w komentarzu, którą opcje kolorystyczną wybierasz.

100% drewno bukowe, bawełniany sznureczek

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

23 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Lulaby
BEZPIECZNIE ♥ FUNKCJONALNIE ♥ W ZGODZIE Z NATURĄ ♥Potrzeby dziecka i matki stawiamy na pierwszym miejscu. Swoje produkty tworzymy lokalnie, wykorzystując naturalne materiały. ♥ps. Jeśli martwisz się, czy jesteś dobrą mamą to już nią jesteś ♥
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji