Czapki dla dziewczynek, szaliki i rękawiczki

Kategorie

Filtry

Materiał (przeważający)
na stronę
Pokazuje 1 - 20 z 283 elementów

Czapki dla dziewczynek - stylowy dodatek w chłodniejsze dni

Znamy naprawdę wiele dzieci, które na widok czapki marszczą noski, a nawet próbują uciekać, by nie dopuścić do włożenia jej na główkę. Niestety, nie wszystkie dni są cieplutkie, piękne i słoneczne, dlatego akcesoria, takie jak czapki, szaliczki i rękawiczki powinny znaleźć się w garderobie każdego malucha, aby chronić go przed wychłodzeniem i przeziębieniami. Na szczęście czapki dla dziewczynek, kominy, szaliczki, chusteczki pod szyję oraz rękawiczki oferowane w Mamaville wyglądają tak pięknie, że trudno przed nimi uciekać! Jesteśmy pewni, że czapeczki ze słodkimi uszkami, zabawnymi rogami, czy też modne czapki z daszkiem zostaną z radością zaaprobowane przez Wasze pociechy. W chłodniejsze dni zapewnią one maleństwom ciepło, ale też nie odbiorą wygody - tak samo, jak miękkie i stylowe apaszki dla dziewczynek, które zakryją szyjkę. Wybierzcie wspólnie idealne akcesoria na zimę, jesień czy wczesną wiosnę, aby w modnym stylu dbać o zdrowie!

Apaszki dla dziewczynek w wyjątkowe wzory!

Najmodniejszym dodatkiem na niepogodę w tym sezonie z całą pewnością są wygodne kominy z miękkiego, cienkiego materiału. Tego typu apaszki dla dziewczynek są świetnym rozwiązaniem - nie utrudniają zabawy, nie krępują ruchów, nie uciskają szyi, a wciąż pomagają utrzymać ciepło w dni, kiedy słoneczko gdzieś się ukryło. W Mamaville znajdziecie śliczne kominy w wyjątkowe wzory - urocze liski, szopy, zwierzątka z lasu, misie... Możecie też wybrać gładkie, ale bardzo barwne apaszki, które możecie założyć zarówno pod szyjkę, jak i na główkę Waszego malucha. Akcesoria dostępne w Mamaville, takie jak apaszki i czapki dla dziewczynek zostały zaprojektowane specjalnie dla Was!

W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji