Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC

Zawartość

Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC Pstryk Smyk

79,00 zł

zamiast 98,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Zestaw tabliczki do pisania kredą TYDZIEŃ & MIESIĄC

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

ZEST.- TABL

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

ZESTAW DWÓCH TABLICZEK DO PISANIA KREDĄ- TYDZIEŃ & MIESIĄC

 

Dekoracyjne tabliczki do odliczania tygodni ciąży jak i po urodzeniu dziecka, zapisywania skończonych TYGODNI i MIESIĘCY Twojego maleństwa  i upamiętniania tych okresów na fotografiach. 

Tabliczka wykonana jest z drewnianej sklejki. Na jednej połowie wykonany jest trwale napis "TYDZIEŃ / MIESIĄC", na drugiej połowie czarne pole do pisania kredą. Kredę łatwo i bez śladu ściera się wilgotną ściereczką. Całość wykończona naturalną zawieszką z frędzelkiem.

Z tabliczką możesz stworzyć galerię ciążową, wpisując na tabliczce kolejnych 40 tygodni ciąży i fotografując jak rośnie brzuszek mamy. Po urodzeniu dziecka tabliczka przyda się do upamiętniania pierwszych tygodni maleństwa. Tabliczka z napisem "MIESIĄC" służy do upamiętniania każdego skończonego miesiąca życia dziecka, aż do ukończenia roku.

Do tabliczki dołączamy kredę, więc od razu możecie przystąpić do pstrykania zdjęć :)

Wymiary tabliczki:
14 x 13 cm

dł. zawieszki- 9 cm

SKLEJKA brzozowa- 4mm

Zapytaj o produkt

12 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
Inne tej Marki
  Kocyki i maty do zdjęć Polecane
   Maty Polecane
    Dla niemowląt Polecane
     Zabawa Polecane
      Ostatnio przeglądane
      O marce
      baner
      logo
      Pstryk Smyk
      Zapamiętaj pierwsze chwile swojego dziecka dzięki Foto Kocykom, Foto Kartom i Foto Matom Pstryk Smyk! Połóż dziecko na kocyku, zaznacz jego wiek, PSTRYK i już gotowe zdjęcie!
      W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji