Karty do zdjęć w pudełku z kłosem La Niña Decor

240,00 zł

41

Nowy produkt

Opis produktu

Zestaw 16 kart na pierwszy rok życia malucha - od "hello", przez tygodnie, miesiące, aż do "mam rok". Wszystko to w drewnianym pudełku o wymiarach 16x22 cm, w którym, oprócz kart, możesz przechowywać drobne pamiątki, np. test ciążowy, pierwszy smoczek czy opaskę ze szpitala. Wspaniały prezent z okazji baby shower czy narodzin malucha. Karty mogą się przydać także podczas sesji z brzuszkiem :) Jeśli zamiast karty powitalnej hello wolisz kartę z napisem "Już jestem" daj nam znać w komentarzu do zamówienia. Na wieczku pudełka zamiast "hello" możemy umieścić imię malucha.

do 14 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

98 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
La Niña Decor
Zaprojektowane przez Mamę, stworzone przez Tatę! Projektujemy nie tylko dla najmłodszych, aranżujemy także inne, również pozadomowe przestrzenie . Nasze produkty wykonane są z metalu, dzięki czemu są nietuzinkowe i niszowe . Najważniejsze jest bezpieczeństwo ! Dlatego nasze elementy poddajemy procesowi malowania proszkowego, co sprawia że wszystkie krawędzie są wyokrąglone i bardzo łagodne . Zawsze chcieliśmy łączyć przyjemne z pożytecznym , dlatego zdecydowaliśmy się przekazywać część dochodu ze sprzedaży na rzecz Fundacji Gajusz, która działa na rzecz dzieci nieuleczalnie chorych . Tworzymy piękno, mając piękne i otwarte serca . Zapraszamy do naszego świata!
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji