Moje Pierwsze 9 Miesięcy Motyl w Lustrze 32 karty madlenkacards

60,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Moje Pierwsze 9 Miesięcy Motyl w Lustrze 32 karty

Personalizacja: Bez personalizacji Personalizowany

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

NOWOŚĆ!!! Nigdzie tego nie znajdziesz! Lustrzane odbicie kolejnych tygodni ciąży ułatwią robienie selfie. Weź kartę i stań przed lustrem a przeczytasz napis. Z tej kolekcji mamy również zestawy 18 i 32 kart

Zestaw 32 kart składa się z 16 kart z lustrzanym odbiciem tygodni ciąży, od 12 do 41, co dwa tygodnie oraz 16 kart z tekstami: Jestem w ciąży, Pierwsze USG, 100 dni do porodu, Dzień porodu, Dzisiaj poczułam twoje pierwsze ruchy, Dzisiaj tata poczuł twoje kopniaki, Nie widzę moich stóp, Będziemy mieć chłopca, Będziemy mieć dziewczynkę, Twój pokój czeka na Ciebie, Będę Babcią, Będę Dziadkiem, Pierwsze ubranko, Torba do szpitala spakowana, Nie możemy się doczekać, Wybraliśmy twoje imię, Twój pierwszy dzień z nami.

Personalizacja - jeżeli chcesz dodać twój indywidualny tekst wybierz opcję "Personalizacja". Spersonalizujemy i dodamy do wybranego przez Ciebie zestawu maksymalnie 4 karty z tekstami wskazanymi przez Ciebie. Jeżeli chcesz spersonalizować cały zestaw to napisz do nas na: kontakt@madlenkacards.pl Uwaga: personalizowane karty są drukowane na cieńszym papierze o gramaturze 180g.

Na odwrocie każdej karty, możesz zanotować ważne daty i spostrzeżenia warte zapamiętania.

Z wielką starannością dobraliśmy najwyższej jakości papier. Z zaangażowaniem projektowaliśmy grafikę. Z miłością pisaliśmy teksty. Zaokrągliliśmy też narożniki każdej z kart tak, żeby były bezpieczne w użytkowaniu.

Wszystkie zestawy kart są ręcznie pakowane w ekologiczne woreczki i kartoniki ozdobione kolorową banderolą. Tak zapakowane karty możesz schować do szuflady na pamiątkę tego wyjątkowego czasu.

Zestawy kart idealnie nadają się na prezent dla kobiety w ciąży.

Będzie nam bardzo miło widzieć jak wykorzystałaś nasze karty. Udostępniając zdjęcie prosimy oznacz je #madlenkacards.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

20 Przedmioty

Opis
Płeć
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
madlenkacards
Madlenka Cards to zestawy kart do zdjęć. Pierwszy uśmiech, pierwszy spacer, ale też pierwsze kroki czy pierwsze ząbki – to chwile, które warto nie tylko zapamiętać, ale i uwiecznić na zdjęciach. Fotografie ozdobione kartami i dedykowanymi tym wyjątkowym momentom będą niepowtarzalną pamiątką. Karty mają estetyczne kolory, które doskonale wpisują się w pogodny nastrój zdjęć robionych noworodkom i niemowlętom. Unikatowe wzornictwo podkreśla jak ważne są dla rodziców uchwycone na zdjęciach chwile. Karty do zdjęć MadlenkaCards pozwalają rodzicom zatrzymać każdy wyjątkowy moment na sentymentalnej fotografii, która będzie poruszającą pamiątką nawet po latach. Na odwrocie każdej karty można zanotować spostrzeżenia i komentarze warte zapamiętania. Zestawy kart są ręcznie pakowane w ekologiczne woreczki i kartoniki ozdobione kolorową banderolą.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji