Karuzela nad łóżeczko dziecięce z filcowymi elementami 'Misio' Pompon i Bąbel

215,00 zł

0021

Nowy produkt

Opis produktu

Nowoczesna, oryginalna karuzela z ręcznie robionych filcowanych elementów w żywych kolorach. Ciekawa dekoracja do każdego pokoju dziecięcego. Może być wykorzystana jako zawieszka nad łóżeczkiem niemowlęcym lub przewijakiem. 

Wymiary karuzeli:
• Średnica karuzeli to ok. 28 cm.
• Elementy karuzeli o różnej wielkości - od 2 cm do 12 cm.
• Karuzela o całkowitej długości ok. 50 cm.

Karuzela mocowana jest na haczyku na suficie (wkręcany haczyk w cenie karuzeli). Karuzela może wisieć na dowolnej wysokości (max. 100 cm od sufitu) - wysokość tę można samodzielnie wyregulować.

Mobil nie jest zabawką i może być używana jedynie jako dekoracja. Istnieje ryzyko połknięcia małych elementów.

Wszystkie oferowane przeze mnie produkty są w 100% robione ręcznie. Możesz być więc pewien, że produkt, który wybrałeś został zrobiony z największą starannością i zaangażowaniem.

Ze względu na indywidualne ustawienia monitora komputera lub urządzenia mobilnego, z którego korzystasz, kolory karuzeli na zdjęciach i w rzeczywistości mogą się nieznacznie różnić. Każda karuzela robiona jest ręcznie, co oznacza, że finalna karuzela może się nieznacznie różnić od poglądowych zdjęć produktu.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pompon i Bąbel
Pompon i Bąbel to ręcznie robione ozdoby z filcu i kulek filcowych. Możesz być więc pewien, że produkt, który wybrałeś został zrobiony z największą starannością i zaangażowaniem. Ponadto, każdy produkt może zostać dopasowany do Twoich potrzeb.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji