Tablica Sensoryczna THE BEEJOY - różnorodność naturalnej sensoryki na wyciągnięcie dłoni The Beejoy

649,00 zł

Darmowa dostawa od The Beejoy od 699zł

thebeejoy02

Nowy produkt

Opis produktu

PIERWSZA W POLSCE I NA ŚWIECIE NATURALNA TABLICA SENSORYCZNA!!

Piękne, estetyczne i designerskie wykonanie, ogromny plaster miodu, a w nim aż 16 naturalnych wypełnień! Niepowtarzalna pomoc sensoryczna, dająca niewyobrażalne bogactwo doznań dla zmysłów dotyku, wzroku i słuchu na tak małej przestrzeni. Dużo sensoryki, dużo faktur, kolorów, dużo drapania, skubania, szorowania, zgniatania i dużo radości na kochanych buziulkach!!

Dla kogo?

prezent dla urodziny, chrzciny, ale też i bez okazji, (bo najlepsze prezenty to te bez okazji piękna dekoracja ściany w pokoju dziecka
żłobki, przedszkola,
sale zabaw,
pracownie montessori,
gabinety fizjoterapii, logopedii, integracji sensorycznej, gabinety lekarskie, przychodnie dziecięce,
 

Szczegóły:

rozmiar: 80cm x 50cm
16 naturalnych wypełnień: ostry grys z Polski, połyskujące gładkie otoczaki z Grecji, kawa w ziarnach, cynamon w laskach, groch, panel gładki w kolorze lazurowym z ukrytymi rozgwiazdami, sól różowa z Kopalni Soli w Kłodawie, sznur jutowy, dwa rodzaje kamyków szklanych bardziej i mniej stymulujących, muszelki (różne rodzaje), kasza gryczana zielona, korek w różnej wysokości, bambus naturalny, warkocz bawełniany w kolorze musztardowym, płaski kamień z Portugalii).
produkt olejowany naturalnym olejem jadalnym
do produktu dołączone są wkręty do samodzielnego montażu,
produkt przeznaczony jest do zamontowania na ścianie, nie należy go umieszczać na podłodze i chodzić po nim,
jako producent nie odpowiadam za urazy powstałe podczas niewłaściwego użytkowania.
Należy pamiętać, że tablica sensoryczna w rozumieniu aktualnych przepisów prawa obowiązującego na terenie UE nie jest zabawką, a pomocą dydaktyczną. To oznacza, że dziecko może z niej korzystać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

 

Każdy heksagon sensoryczny The Beejoy to nowe drzwi do świata, w którym znajdziesz oprócz naturalnej sensoryki: * listę pdf z ćwiczeniami i zabawami z wykorzystaniem heksagonów, stworzoną przez terapeutę wczesnego wspierania rozwoju, wysyłaną e-mailem * sensoryczna piosenkę o heksagonach The Beejoy https://www.youtube.com/watch?v=7VNUEq6X0Mw&t=13s!
Produkty The Beejoy spełniają wymagania europejskiej dyrektywy 2009/48/WE i posiadają oznaczenie CE. Zalecenia wiekowe +3
Czas realizacji zamówień: 14 -21 dni roboczych.

drewno - sklejka, żywica, naturalne wypełnienia CE, Wiek +3

do 14 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

6 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
The Beejoy
Witaj. Mam na imię Basia. Jestem pomysłodawcą paneli sensorycznych w kształcie heksagonów, twórcą marki The Beejoy i mamą małej Józi. To ona stała się inspiracją do stworzenia naturalnych paneli sensorycznych wspierających prawidłowy rozwój dzieci.Badania dowodzą, że rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny uzależniony jest od doznań dotykowych, otrzymanych we wczesnym dzieciństwie. Naturalne panele sensoryczne The Beejoy są zatem ogromnym wsparciem rozwoju dla wszystkich dzieci.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji