Silikonowa wieża, kotek FreeON

70,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Silikonowa wieża, kotek

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

236399104-FreeON

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Silikonowa wieża „Miś” nie tylko dostarcza rozrywki, ale także wspomaga rozwój koordynacji, kreatywności i wyobraźni u najmłodszych.

Cechy Produktu:

 • Różnorodne Elementy: Zestaw zawiera 7 różnych silikonowych kształtów, które można układać jeden na drugim. Każdy z elementów ma inny kolor i rozmiar, co pozwala dziecku tworzyć różnorodne konstrukcje.

 • Łatwe Układanie: Elementy posiadają wypukłe części, co ułatwia ich układanie oraz sprawia, że zabawa jest jeszcze bardziej ekscytująca.

 • Uroczy Miś na Górze: Na wierzchu ułożonej wieży umieszcza się głowę misia, co czyni wieżę niezwykle interesującą i atrakcyjną dla dziecka.

 • Bezpieczny Materiał: Produkt został wykonany z wysokiej jakości silikonu spożywczego i drewna, nie zawiera BPA, lateksu i ftalanów, a także jest bezwonny, co czyni go całkowicie bezpiecznym dla dziecka.

 • Łatwe Czyszczenie: Czyszczenie zestawu silikonowych kształtów na drewnianej płycie jest niezwykle proste. Można go czyścić ciepłą, piankową wodą lub po prostu umyć w zmywarce.

 • Wymiary Ułożonej Wieży: 8 x 8 x 16 cm.

Zapytaj o produkt

5 Przedmioty

Podobne produkty
Inne tej Marki
  Układanki Polecane
   Klocki i układanki Polecane
    Zabawa Polecane
     Ostatnio przeglądane
     O marce
     baner
     logo
     FreeON
     W naszym sklepie znajdziecie szereg artykułów niezbędnych do wyprawki i przygotowania się do przyjścia na świat Maluszka. Oferujemy wózki, foteliki, akcesoria do samochodu, karmienia.
     W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji