Sorter Plugzy QElements

154,00 zł

FA341-1

Nowy produkt

Opis produktu

Sorter Plugzy 
Sorter dla dzieci, które uwielbiają, dopasowywać, otwierać i zamykać pokrywki. Dopasuj wysokie foremki do otworów w podstawce. Każdy otwór ma inny kształt i kolor. Połącz miękkie, silikonowe pokrywki z foremkami lub z otworami w podstawie sortera. Każdy kształt w podstawie ma unikalny wzór powierzchni, a każda pokrywka ma odpowiednio taki sam wzór uchwytu.

 

Sorter Plugzy :
Wyjątkowe doświadczenie sortowania kształtów i kolorów.
Rozwija umiejętności rozumowania przestrzennego, dopasowywania kształtów i kolorów, małą motorykę, koordynację ręka oko.  
Dopasuj foremki do pasujących do nich otworów w podstawce sortera. 
Dopasuj silikonowe pokrywki do foremek.
Dopasuj pokrywki bezpośrednio do otworów w podstawie.
Każdy otwór w podstawie ma inny kształt, każdy kształt ma inny wzór na wierzchu, każda pokrywka ma taki sam wzór na uchwycie co na wierzchu kształtu.   
Kształty sortera to gwiazda, koło, kwadrat, diament, sześciokąt i trójkąt.
Zestaw zawiera sorter, 6 pustych kształtów, 6 silikonowych pokrywek.
Pokrywki wykonane są 100% z silikonu spożywczego.
Dla dzieci w wieku 10 miesięcy +.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

4 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
QElements
Naszą misją jest wspieranie rozwoju emocjonalnego oraz intelektualnego dzieci w każdym wieku, poprzez dostarczanie dzieciom i ich rodzicom starannie wybranych produktów - pięknych, innowacyjnych i edukacyjnych. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem zabawek firmy Fat Brain Toy Co, zabawek wyjątkowo kolorowych, innowacyjnych: w zamyśle, konstrukcji, użyciu materiałów; samochodzików do samodzielnego składania Modarri, pachnących produktów Scentco, oraz ekologicznych klocków BioBiobuddi wykonanych w całości z bioplastiku.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji