Drewniana układanka ALFABET do nauki literek Woobiboo

129,00 zł

WBB-PZZ-AMP-03

Nowy produkt

Opis produktu

Drewniany ALFABET - UKŁADANKA do nauki literek


Jakie są zalety tego drewnianego cuda?

  • dziecko uczy się literek i pisowni swojego imienia
  • dziecko poznaje kolory
  • przez dopasowywanie literek w odpowiednie miejsca dziecko ćwiczy koordynację ruchową rączki
  • idealna jako dekoracja do pokoju dziecięcego
  • świetny pomysł na prezent dla dziecka
  • estetyka, minimalizm oraz ręcznie malowane literki w pastelowej tonacji dodają uroku układance

 

Klient w momencie zakupu produktu deklaruje, iż zapewni nadzór dziecku w trakcie kontaktu z zabawką. Układanka jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia.

1-3 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

555 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Woobiboo
Woobiboo - dla małych rączek Wielkich Odkrywców. Tworzymy jedyne w swoim rodzaju drewniane tablice i inne zabawki edukacyjne, które skupiają uwagę dziecka na długo, jednocześnie bawiąc i rozwijając jego zmysły. ZABAWA I ROZWÓJ Dobra zabawa, czy nie na tym polega dzieciństwo? A jakby tak dobrą zabawę połączyć z przyjemną nauką samodzielności, logicznego myślenia i ogólnym rozwojem malucha? Frajda w parze z edukacją. Łączenie przyjemnego z pożytecznym. Szczęście dziecka i satysfakcja rodzica. Dokładnie to jest ideą Woobiboo! MONTESSORI Zgodnie z metodą Montessori produkujemy zabawki zachęcające do kreatywnego myślenia oraz ćwiczenia motoryki małych rączek. Wykorzystanie przedmiotów codziennego użytku w naszych produktach, czyni je bardziej atrakcyjne niż typowe dziecięce zabawki, a jednocześnie uczy samodzielności i logicznego myślenia. Estetyka, a także przemyślane kolory i faktury kształtują zmysły pociech. DESIGN Drewniane elementy, prostota i minimalizm, przyjemne pastelowe kolory, przemyślane kształty i wielkości – to wszystko sprawia, że zabawki Woobiboo nie tylko kształcą i bawią, ale również cieszą oko i idealnie nadają się na prezent. JAKOŚĆ Produkty Woobiboo tworzymy ręcznie, z ogromną dbałością o detale tak, aby każdy klient czuł się wyjątkowy. W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo Twojej pociechy, do produkcji zabawek wykorzystujemy materiały wysokiej jakości oraz ekologiczne farby przyjazne dzieciom.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji