Ścieżka sensoryczna do stymulacji dłoni i masażu The Beejoy - naturalne panele sensoryczne + Gratis ścieżka dźwiękowa The Beejoy

195,00 zł

Darmowa dostawa od The Beejoy od 699zł

05

Nowy produkt

Opis produktu

Plaster Gucio to świetny pomysł na prezent na każdą okazję i bez okazji. Siedem bestsellerowych paneli sensorycznych MINIJOY do stymulacji rąk i masażu ciała to niesamowita bomba wrażeń dotykowych i wzrokowych, a także i węchowych (w przypadku panelu z kawą). Skład zestawu jest stały i nie ulega zmianie.

Kupując ten produkt otrzymujesz:

7 paneli sensorycznych do stymulacji rąk,

stojak na panele sensoryczne, który można wykorzystać nie tylko do przechowywania paneli, ale także do tworzenia różnych konfiguracji paneli,

ścieżka dźwiękowa zawierająca 7 melodii dedykowanych konkretnym wypełnieniom paneli (kod z dostępem do produktu online),

stylizowane pudełko, idealnie nadające się jako opakowanie prezentowe.

 

Każdy heksagon sensoryczny MINIJOY to świetny początek sensorycznej przygody dla każdego szkraba. Może towarzyszyć dziecku podczas zabawy w domu, czy spacerów do parku. Posłuży również za masażer całego ciała. Naturalne, różnorodne wypełnienia aktywizują paluszki do aktywnego wodzenia wzdłuż pojedynczych elementów, zatopionych w drewnianej ramie. MINIJOY może być także materiałem do ćwiczenia chwytu szczypcowego, kiedy dziecko próbuje “wyrwać” dany element. Włożona w taką zabawę siła stymuluje czucie głębokie (propriocepcję) i planowanie ruchu (praksję). Odbijające światło wypełnień wspomaga także percepcję wzrokową. [Opis stworzony przez terapeutę wczesnego wspomagania rozwoju Monikę Bednarek @kreatimo].

 

MOC PANELI SENSORYCZNYCH

Panele sensoryczne w kształcie uroczych heksagonów o różnym wypełnieniu, ułożone razem, tworzą ścieżkę sensoryczną – piękny naturalny plaster miodu, dostarczający dziecku mnogość doznań zmysłowych. Ścieżka sensoryczna, jako ważny element terapii sensorycznej, ma ogromną moc wspierającą dzieci w pokonywaniu przeszkód, stojących na drodze ich rozwoju intelektualnego i emocjonalno-społecznego, wpływając bezpośrednio na:

zmysł dotyku – dzięki różnorodnym wypełnieniom daje ogrom wrażeń dotykowych
percepcję wzrokową i słuchową
propriocepcję, czyli czucie głębokie (zmysł orientacji, ułożenia części własnego ciała)
rozwój mowy, dzięki różnorodnym doznaniom dotykowym dłońmi
ćwiczenie równowagi i koordynacji wzrokowo-ruchowej
rozwój motoryki małej i dużej
naukę chodzenia boso po różnych fakturach
korygowanie wad postawy
poprawę krążenia
poprawę kondycji psycho-fizycznej, nastrój, wyciszenie, relaks
regulację napięcia mięśniowego
poczucie bezpieczeństwa
tworzenie mapy ciała
komunikację dziecka ze światem
kreatywność dziecka
zainteresowanie światem przyrody
 

INFORMACJA OD PRODUCENTA:

Rozmiar S MINIJOY – 8cm w przekątnej.
Wypełnienie – naturalne, oczyszczone, bezpieczne, bez lakierów.
Żywica epoksydowa używana do przytwierdzania wypełnień jest bezbarwna, bezwonna, nie wchodząca w interakcję ze śliną. Żywica posiada atest PZH (Państwowego Zakładu Higieny) potwierdzający jej bezpieczeństwo dla człowieka.
Produkt jest olejowany naturalnym olejem roślinnym.
Heksagony sensoryczne Minijoy są przeznaczone do stymulacji dłoni. Dlatego też nie posiadają podkładek antypoślizgowych, aby nie doprowadzić do połknięcia ich przez dziecko . Jeśli jednak zdecydujesz się na ich zakup pod kątem ścieżki sensorycznej dla stóp dziecka, zadbaj proszę o bezpieczną powierzchnię, na której będą układane, np. dywan. Możliwe jest delikatne uszczerbienie się materiałów sypkich do momentu wyrobienia panelu pod stopami dziecka/osoby dorosłej. Dotyczy to wypełnienia z kawą, solą i kaszą.

Jako producent nie odpowiadam za urazy powstałe podczas niewłaściwego użytkowania produktu.
Dla zachowania trwałości ścieżki sensorycznej, należy olejować ją raz do roku naturalnym olejem.
Produkt przeznaczony do użytkowania wewnątrz pomieszczeń.

Należy pamiętać, że ścieżka sensoryczna w rozumieniu aktualnych przepisów prawa obowiązującego na terenie UE nie jest zabawką, a pomocą dydaktyczną. To oznacza, że dziecko może z niej korzystać wyłącznie pod opieką osoby dorosłej.

do 21 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

8 Przedmioty

Opis
PłećDziewczynka/Chłopiec
Pora rokuCały rok
Materiał (przeważający)Drewno
Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
The Beejoy
Witaj. Mam na imię Basia. Jestem pomysłodawcą paneli sensorycznych w kształcie heksagonów, twórcą marki The Beejoy i mamą małej Józi. To ona stała się inspiracją do stworzenia naturalnych paneli sensorycznych wspierających prawidłowy rozwój dzieci.Badania dowodzą, że rozwój emocjonalny, poznawczy i społeczny uzależniony jest od doznań dotykowych, otrzymanych we wczesnym dzieciństwie. Naturalne panele sensoryczne The Beejoy są zatem ogromnym wsparciem rozwoju dla wszystkich dzieci.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji