Piramida zabaw - zwierzęta Piramida Zabaw

84,90 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Piramida zabaw - zwierzęta

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

1

Nowy produkt

1-3 dni

Opis produktu

Piramida Zabaw to wyjątkowe kartonowe klocki. 
Dwujęzyczne nazwy, w połączeniu z pięknymi kolorowymi zdjęciami zwierząt, wspomagają rozwój słownictwa i wzmagają apetyt poznawczy dziecka. Cyfry i ich graficzna ilustracja wspomagają naukę liczenia. Sposób zabawy klockami zmienia się wraz z wiekiem dziecka. Wieża „rośnie” razem z dzieckiem.

• Ćwiczenia motoryki
Dziecko ćwiczy małą motorykę układając klocki w piramidę lub wkładając mniejsze klocki w większe.

• Wyobraźnia
Rozwija wyobraźnię, koncentrację oraz precyzję w działaniu.

• Słownictwo
Dziecko uczy się rozpoznawać na zdjęciach ponad 40 zwierząt, powiększając początkowo swoje zrozumienie słownictwa, później ucząc się wypowiadać kolejne słowa.

• Nauka języków
Dzięki dwujęzycznym opisom, dziecko uczy się słów po polsku jak i po angielsku, dzięki czemu w zabawie nie zauważa nawet elementu nauki.

Rekomendacja wiekowa 1+

Klocki w całości zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce. Zestaw składa się z 10 klocków pozwalających zbudować wieżę wysokości 80 cm!Piramida Zabaw została wyróżniona w VI edycji prestiżowego konkursu Zabawka Roku.

Zdjęcia i video dostępne na: www.piramidazabaw.pl

Przykładowe rekomendacje mam:

http://www.kiedymamaniespi.pl/2017/01/piramida-zabaw-kartonowe-klocki-dla-dzieci.html

http://www.schwytanechwile.pl/2017/02/piramida-zabaw-kartonowe-klocki.html

http://www.jaskoweklimaty.pl/piramida-zabaw-zabawa-i-nauka-w-jednym-to-doskonaly-rozwoj-dziecka/

 

Klocki wykonane z grubego kartonu.

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

948 Przedmioty

Opis
Płeć Dziewczynka/Chłopiec
Pora roku
Materiał (przeważający)
Podobne produkty
Inne tej Marki
Puzzle, układanki i klocki Polecane
Zabawa Polecane
Dziecko Polecane
Ostatnio przeglądane
O sprzedawcy
baner
logo
Piramida Zabaw
Pomysł na Piramidę Zabaw pojawił się w mojej głowie w trakcie zabaw z moim małym synkiem. Zamiłowanie do zwierząt i chęć pokazywania ich dziecku… Jak wyglądają one w rzeczywistości?… Jakie mają kolory, jaką sierść, uszy czy ogon?… Przy tym brak na rynku produktów, które pomogłyby spełnić te oczekiwania poza książeczkami dla dzieci…. Wszystko to sprawiło, że zakiełkował pomysł na całkiem nową zabawkę i własną firmę. Ćwiczenia motoryki, rozwijanie wyobraźni przestrzennej, do tego atrakcyjna kolorystyka i forma wizualna, bezpieczne materiały, kontakt z językiem angielskim od najmłodszych lat – na przykładzie własnego dziecka widzę, jak dobrze to połączenie działa pomagając na dłuższą chwilę zainteresować mojego ruchliwego Malca! Mam nadzieję, że Państwu i Państwa dzieciom Piramida Zabaw spodoba się tak bardzo, jak mojemu synkowi! Możecie do niej wracać w rodzinnych zabawach, bo Piramida „rośnie” razem z dzieckiem. Sposób zabawy nią zmienia się wraz z wiekiem dziecka wspomagając rozwój fizyczny i umysłowy. Życzę wielu radości ze wspólnych zabaw! Ania
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji