Naklejki Słodkie Króliki Zestaw Mały

Naklejki Słodkie Króliki Zestaw Mały Pracownia Miłosz

100,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Naklejki Słodkie Króliki Zestaw Mały

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

101

Nowy produkt

Opis produktu

Naklejki Słodkie Króliczki

Zestaw zawiera:  9 słodkich króliczków

Wielkości króliczków ok. 15 - 20 cm

Dziewięć małych króliczków, które osłodzą i urozmaicą każdy pokoik dziewczynki. 
Naklejki drukowane są na matowej folii samoprzylepnej, w dotyku przypominają tkaninę. Są wykonane z materiałów najwyższej jakości. Kolory są piękne, żywe i bardzo trwałe. Druk jest bezwonny, ekologiczny i bezpieczny dla ludzi i środowiska.

Przyklejenie naklejek jest wyjątkowo łatwe, wystarczą dobre chęci. Każdy z elementów trzeba najpierw oderwać z podkładu, a następnie nanieść na ścianę. I już !!! ;-) 

  • Przed naklejeniem należy dokładnie oczyścić powierzchnię z kurzu bądź tłuszczu
  • Jeśli ściany były świeżo malowane, należy odczekać 14 dni od malowania
  • Naklejać należy na gładkie powierzchnie i ściany
  • Nie zawiera dodatkowych folii np. transportowych 

Nasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji