Naklejki Księżyc plus Gwiazdki Z09 Pracownia Miłosz

100,00 zł

Wyświetl historyczną cenę produktu

Historyczna cena produktu

Naklejki Księżyc plus Gwiazdki Z09

Najniższa cena produktu z dnia

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:

308

Nowy produkt

Opis produktu

Naklejki Księżyc plus Gwiazdki 

 

 wymiary i ilość: księżyc rozmiar 35 cm plus 3 sztuki gwiazdek w tym samym kolorze

gwiazdki 4 cm - 73 sztuki

gwiazdki 7 cm - 23 sztuki

gwiazdki 17 cm - 5 sztuk

łącznie 101 naklejek gwiazdek plus księżyc z wiszącymi na sznureczkach gwiazdeczkami

Proszę o wybór koloru gwiadek i księżyca z trzema gwiazdkami na sznurkach z palety barw umieszczonej w ofercie. 

Naklejki gwiazdki wyciętę są precyzyjnym ploterem z matowej folii samoprzylepnej. Można przykleić je na wszystkie płaskie powierzchnie, takie jak ściany, meble, okna... Należy pamiętać aby miejsce, gdzie przyklejamy naklejki było czyste, suche i pozbawione tłuszczu. 

Zestaw jest tak pomyślany, że mogą Państwo wybrać swój kolor księżyca do którego podwieszone są gwiazdki oraz swój kolor naklejek gwiazd.

 

Zalety naszych naklejek:

- duży wybór kolorów

- łatwo się je przykleja

- w prosty i szybki sposób zmienisz wystrój pokoju

- unikalna dekoracja

- samemu rozmieszczamy poszczególne naklejki z zestawu
 
 
Nasze naklejki produkujemy z folii łatwo usuwalnej, dlatego bez problemu można odkleić je ze ściany bez jej uszkadzania. Plakaty drukujemy na papierze satynowym ekologicznymi pigmentami na bazie wody.

3-5 dni

Czytaj dalej >> zwiń opis
Zapytaj o produkt

15 Przedmioty

Podobne produkty
O sprzedawcy
baner
logo
Pracownia Miłosz
Zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją naklejek, plakatów i dekoracji z materiałów najwyższej jakości. W to co robimy wkładamy całe serce. Każde zamówienie traktujemy indywidualnie. Nie boimy się eksperymentować i podążać pod prąd obecnym trendom. Naklejki produkujemy według specyfikacji kupującego, pod zamówienie klienta. Większość naszych produktów to zamówienia specjalne. Oznacza to, że przygotowane są dla Ciebie w/g wytycznych, które wybrałeś sam z listy rozwijanej lub napisałeś w wiadomości dla sprzedającego, podałeś nam w e-mailach lub telefonicznie. Niestety, nie podlegają one prawu odstąpienia od umowy zawartej na odległość. Art. 38. Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta. Zalecamy, aby na ścianach pomalowanych farbami: lateksową, ceramiczną, hydrofobową itp. przeprowadzić test przyczepności naklejek. Powyższe farby mają w składzie lateks, który obniża przyczepność naklejek do podłoża. Bezpłatne próbki można zamówić pisząc do nas wiadomość.
Ostatnio przeglądane
W naszym sklepie wykorzystujemy pliki cookies w celach statystycznych, reklamowych i do personalizacji stron. Możesz wyłączyć używanie plików cookies w przeglądarce internetowej jednak może to uniemożliwić złożenie zamówienia! Więcej informacji